Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szilveszteri buliba piros...

Szilveszteri buliba piros ruci+piros rúzs+fekete maggasarku bokacsizma+fekete enyhén csillámos nejlon harisnya jó lesz?

Figyelt kérdés

A hajammal még nem tudom mit kezdjek (hosszu derékig ero hajam van

Adnatok tippeket?


2019. dec. 29. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Attól függ milyen jellegű buli. Összességében nincs vele baj, mert a piros-fekete kombó egy örök klasszikus, nehéz melléfogni vele.

Mondjuk én a magam részéről nem fekete harisnyát húznék, hanem testszínűt. Pusztán gyakorlati megfontolásból: a fekete sokkal kényesebb, minden sokkal feltűnőbben látszik rajta, mint a testszínün. Pl ha valamibe beleakad, és megpattan egy szál, a fekete harisnya esetében azzal a lendülettel átüt a világos bőr, mivel a fekete és a bőr színe között túl nagy a kontraszt. Testszínű harisnya esetében ugyanezt gyakran észre sem lehet venni. De a szálhúzódások (nem szakad el, csak összehúzódnak a szálak, és vastagabb csíkok formájában jelentkeznek) esete is ugyanez. Feketénél, azonnal meglátszódnak, és nagyon csúnyán fest így a lábon, testszínűnél meg csak akkor lehet látni, amikor már lekerült a lábról. Na mindegy, én már évek óta nem húzok fekete harisnyát, ha buliba megyek. Egyrészt mert nem akarok különösebben figyelni rá, és a feketére azért nem árt. Másrészt pedig a legtöbb lány, akin van harisnya is, az feketét visel és én meg nem szeretnék beállni a sorba, tucat lenni. Szóval én csak ezért nem fekete harisnyát vennék fel, nem azért mert nem passzol az összeállításhoz. Szóval, ha ezek a dolgok téged nem zavarnak, akkor hajrá, nagyon csini leszel a szilveszteri buliban! :)


32/n

2019. dec. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az első válaszolóval ne foglalkozz ő a harisnya fétises ezt a kérdést is őntette ki csak itt még fiatalabb volt.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Amúgy igen csini leszel összhatásulag a hajadat bontsdd ki úgy szerintem szexibb lesz.


F

2019. dec. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%

Én is inkább testszínű harisnyát vennék. Vagy a ruhához passzoló - esetleg mintás - pirosat. A fekete harisnya nekem piros ruhához kicsit közönséges.

Csinálj valami jópofa fonott frizurát.

2019. dec. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Attól függ, milyen ruha és milyen cipő, de első leírásra nekem közönségesen hangzik.
2019. dec. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Úgy menj, ahogy jól érzed magad és ami neked tetszik, ne mások véleménye érdekeljen :)

Én a leírtakhoz biztos begöndöríteném a hajam, főleg ha szép hosszú a tiéd. (nem durván, csak olyan szép loknik :D)

20/L

2019. dec. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kép kéne, mert így látatlanban lehet nagyon menő, csini és közönséges is. A harisnyával mondjuk szerintem pont nincs gond, és az meg nem igaz egyáltalán, hogy a testszínűn nem látszik a szakadás, felszaladás. Azt sem hallottam még soha, hogy a fekete “tucat” lenne, hát akkor ennyi erővel a testszínű is az, mert mindenki azt vesz, akin nem látszik, hogy van (télen kevesen vannak harisnya nélkül azért) :) szerintem vedd fel azt a fekete csillámosat nyugodtan.

A hajad meg attól függ, hogy pl mennyire zavarna, ha egy jó ugrabugra buliban a szemedbe hullana, melegítene. Én ezek miatt szoktam egy szép kontyba, félkontyba fésülni. Ha ezt nem akarod, akkor az is szép, ha csak simán begöndöríted vagy befonod.

2019. dec. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!