Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Advent vasárnapok: nálatok...

Advent vasárnapok: nálatok hogyan telnek, mivel lehet hangulatossá tenni?

Figyelt kérdés

Elkezditek már ilyenkor felrakni a karácsonyi díszítést? Van valami különlegesebb ebéd/vacsora, esetleg sütemény advent vasárnapokon? Milyen napszakban gyújtjátok meg a gyertyát?

Milyen programot szerveztek ilyenkor, mivel töltitek az időt? Pl. karácsonyi vásár, karácsonyi filmnézés, karácsonyi könyv/novella olvasás, mézeskalács sütés, díszítés stb.

Várom az ötleteket.



2022. nov. 5. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Úgy, mint az összes többi vasárnap, évszaktól függetlenül
2022. nov. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Adventben kezdjük díszíteni a lakást. Saját kezüleg készítünk dekorációt.

Vasárnaponként délután gyújtunk gyertyát, de amúgy minden nap meggyújtjuk legalább a vacsoránál.

Van egy 24 napos mesesorozat, azt szoktuk naponta olvasni.

Kb ennyi a kifejezetten adventi dolog, ami máskor nincs 🙂

2022. nov. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyertyagyújtás az adventi koszorún vasárnap délutánonként. Tavaly csináltam adventi naptárat is, felváltva húztunk belőle a párommal 1-1 kártyát (ezt minden nap). Illetve el szoktunk menni a városi gyertyagyújtásra is legalább egy vasárnap. Idén szeretnék pluszban még valamit, pl.süti, forró csoki, még pontosabb ötletem nincs, a gyertyagyújtás mellé.

Dekorokat december elején szoktam kirakni.

2022. nov. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
mi idén költöztünk nálunk mindig apró díszítésekkel kezdtük majd mikulásra felraktam a jégcsap izzókat kintre
2022. nov. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A párom és én is olyan munkahelyen dolgozunk hogy rengetegszer vasárnap is be kell menni. Emiatt nincs külön jelentősége h advent vasárnap vagy nem. De ha valami csoda miatt egyikünk se dolgozik vasárnap akkor el szoktunk menni a városba sétálni, forró csokozi és sütizni.
2022. nov. 20. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Süti (közös sütikészítés is jó lehet)
2022. nov. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!