Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Örültök, hogy idén vége az év...

Örültök, hogy idén vége az év hideg részének, és közeleg a tavasz, meg a nyár?

Figyelt kérdés

Perzsiában pedig a zoroasztriánusok a noruzt, nagyböjt van, Indiában nagyjából ekkor (persze nem pontosan) ekkor ünneplik a hinduk a holit, március van. Holnap már csillagászatilag is elkezdődik a tavasz, de időjárás szempontjából nagyjából márc. 15. környékén fordul az idő.


Még lehet, hogy lesz egykét hidegebb nap, de már a melegebb időjárás dominál. Legközelebb több, mint félév múlva jön vissza.


Én nem vagyok a hideg időjárás ellen, szeretem minden szakát az évnek, de örülök neki, hogy ennyi idő után jön végre egy kis változatosság.


Örültök neki?



2023. márc. 19. 16:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Én örülök, már várom a nyarat és a jóidőket
2023. márc. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
A tavasz ok, de 30 fok felett én már rosszul vagyok, leesik a vérnyomásom. Szóval a nyarat annyira nem várom.
2023. márc. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 NTBS ***** válasza:
80%
Igen, nagyon.
2023. márc. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
Nem örülök. Utálom a nyarat és a 20 fok feletti hőmérsékletet.
2023. márc. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%

Én a májust szeretem a legjobban amikor már tovább marad világos, korábban kel a nap, viszonylag már jó idő van tehát ha már van 25 - 30 fok között de legjobb a 25 fok körüli idő az nekem a kedvencem. Addigra már bezöldül minden, virágok zöme is kinyílik addigra és még sorolhatnám. Kedvenc időszakom, illetve a június eleje amikor még nincs annyira pusztulat meleg.

Meg nekem ilyenkor mindig is emlékezetes élményeim voltak ezekre mindig visszaemlékszem és szinte mindig ebbe az időszakba érnek jó dolgok. Másik kedvencem a szeptember amikor már kezd vége lenni a nyárnak, de azért még van belőle annyi hogy még nem kell felöltözni többréteg göncbe hanem elég egy laza póló meg egy rövidnadrág vagy max egy vékonyabb farmer.

2023. márc. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%

"Perzsiában pedig a zoroasztriánusok a noruzt, nagyböjt van, Indiában nagyjából ekkor (persze nem pontosan) ekkor ünneplik a hinduk a holit, március van. "


És kit érdekel ez a hülyeség, mi köze ahhoz hogy itt jó idő van? A kérdésre válaszolva igen örülök

2023. márc. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
20-25 fokig még elviselem, de afölött szenvedés az egész, így nem várom egyáltalán.
2023. márc. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

Idén vége?

Miért, elmarad az ősz meg a december?

Egyébként még áprilisban is gyakran volt hideg, kis fagy, netán hó is, tehát elég korai még kijelenteni, hogy jön a nyár.

2023. márc. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%

Nem zavar, de különösebben nem örülök. Az ősz és a tél a kedvencem.

A nyár, legalábbis a kánikulás nyár, számomra nagyon kényelmetlen.

Meg valahogy ősszel, télen nyugisabb mindenki. Nekem az jobb időszak. De végül is a többi is jó.

2023. márc. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
3%
Hogyne! Jönnek-mennek majd a miniszoknyás lyányok kis toppba!👍😁
2023. márc. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!