Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Örültök, hogy idén vége az év...

Örültök, hogy idén vége az év hideg részének, és közeleg a tavasz, meg a nyár?

Figyelt kérdés

Perzsiában pedig a zoroasztriánusok a noruzt, nagyböjt van, Indiában nagyjából ekkor (persze nem pontosan) ekkor ünneplik a hinduk a holit, március van. Holnap már csillagászatilag is elkezdődik a tavasz, de időjárás szempontjából nagyjából márc. 15. környékén fordul az idő.


Még lehet, hogy lesz egykét hidegebb nap, de már a melegebb időjárás dominál. Legközelebb több, mint félév múlva jön vissza.


Én nem vagyok a hideg időjárás ellen, szeretem minden szakát az évnek, de örülök neki, hogy ennyi idő után jön végre egy kis változatosság.


Örültök neki?



2023. márc. 19. 16:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
80%
Várom. Nem szeretem, amikor kabátban kell mászkálni. Mármint, pl. tegyük fel, télen bemegyek egy bevásárlóközpontba, nyilván nem 5 percet töltök ott, valószínűleg egy idő után melegem lesz, akkor le kell vennem a kabátot és cipelnem magammal. Igazából talán ez az, amit úgy a hideg időben nem szeretek, hogy egy ponton mindig benne van az a napomban, hogy a kabátot cipelnem kell magammal. Tény, hogy nem ez a legnagyobb problémám, de azért jobban szeretem, mikor rövid ujjúban/pulcsiban el lehet lenni, és nem kell még több réteget magamra húzni, kényelmesebb úgy. De amúgy nem csak emiatt várom a meleg időt. Az ilyen 20-25 fokig tökre szeretem, szerintem az a legkellemesebb, aztán pedig a nyári forróság olyan, hogy nem jó, nem szeretem, de elviselem.
2023. márc. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%
Én nem. Hiszen nem is volt tél, nem lehetett korcsolyázni a tavon ami 10 éve még szépen be volt fagyva és gyönyörűen meg volt világítva. Nem lehetett szánkózni, hógolyózni, mint anno. Nem csillogott csodaszépen a jégcsap, egyetlenegyszer volt jégvirág a szélvédőn, gyönyörű volt! Nem pusztultak el a kórokozók mert nem volt mínusz igazán, nincs meg a normális körforgás ami járna a természetnek.
2023. márc. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
71%
Utálom, nekem 25-26 fok fölött már túl sok, a hideget sokkal jobban bírom, ráadásul hangulatban is sokkal jobban kedvelem az őszt és a telet.
2023. márc. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban szeretem a telet és rosszul viselem, mikor melegszik az idő. Nyáron meg rosszul vagyok a melegtől. De abban igazat adok, hogy jó, hogy az évszakok változatos időt kínálnak (már amennyire a globális felmelegedés még engedi)
2023. márc. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
73%
Dehogy várom! Gyűlölöm a nyarat meg a meleget, szívbeteg vagyok, nagyon sokat vagyok rosszul. Számomra a max 19 fok a komfortos, de inkább lefelé, mint felfelé. 20 fok fölött nálam már megy a légkondi, ventillátor kombó.
2023. márc. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
48%

Én egyenesen rosszul vagyok tőle!

Már napok óta órákkal az ébresztőm előtt keltenek a hlye madarak és csak most kezdődik az egész!

Gyűlölöm az egészet ami nem tél!

2023. márc. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért a madárcsicsergéstöl idegeskedni, az fura.
2023. márc. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%
Igen :)
2023. márc. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!