Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Esküvői árak 2023/24?

Esküvői árak 2023/24?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Esküvő előtt állunk,már több helyről kértünk árajánlatot,de (szerintem)eléggé elszálltak az árak.

Akiknek 2023-2024ben volt/lesz esküvő,nektek mennyibe kerül?


Nem vágyunk semmi különlegesre, egyszerű magyaros ételek, nagyjából 40 fő.



2023. aug. 28. 18:49
1 2
 11/16 anonim válasza:
10%
Ha már az esküvőre sincs pénz mi lesz később...?
2023. aug. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nem értem a kérdést utolsó.Szóval nem mondtam,hogy nincsen rá pénz, szimplán szeretnék képet kapni arról,hogy mennyi a reális ár,mert azért valljuk be,hogy 4millió egyetlen napért nem kevés.

(Főleg,hogy eddig cserébe nem is mutattak semmi extrát, csak mindenből a legolcsóbbat).

2023. aug. 30. 09:52
 13/16 anonim ***** válasza:
93%

Az a baj, hogy a reálist az igényeitek határozzák meg. Hiába írja ide valaki, hogy szerinte ez vagy az az ár a reális, mert ha Ti rendre más árakat kaptok akkor a Ti igényszinteteknek valószínűleg magasabb az ára. Az esküvőipar nagyon diverz, bármely szolgáltatóból találtok olcsót aki másodállásban bénázik évek óta, hogy szerezzen egy kis fagyipénzt, vagy tehetséges, de rutintalan kezdőt, ahogyan vannak a piacon magas színvonalú szolgáltatást nyújtó, professzionális szolgáltatók is az előbbiek árainak a többszöröséért. Az előbbi azt fogja mondani, hogy azért olcsó, hogy Te ki tudd fizetni, ami nyilván nem igaz, azért olcsó, mert az árral tud versenyezni, mert mása nincs, viszont rajtad fog spórolni, nem a saját profitja lesz kevesebb.

Ha rám hallgatsz, felállítasz egy fontossági sorrendet és aszerint osztod fel a költségvetést. Ami fontos, arra érdemes többet szánni, akár annak a terhére ami kevésbé fontos. Én a fotós-helyszín-zene-filmes-cm vonallal kezdeném, de ez én vagyok. Neked lehet, hogy más a sorrend, vagy nem is ezek vannak benne.

2023. aug. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen utolsó!:)

Igen,igazad van, mérlegelni kell, hogy mi(k) a legfontosabbak.

2023. aug. 30. 12:56
 15/16 Anita Esküvő válasza:
52%
Én csak a meghívókat tudom, az átlagosan 4-600 Ft/db
ápr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Gaiajane válasza:
73%
Nekünk max 900 ezer lesz de nekünk nemkellenek ilyen felesleges szarságok hogy vőfély aki csak kellemetlenkedik fotós egy nagyon jó fotós ismerősünk lesz aki csak egy jó kajára vágyik cserébe a ruhám a vintedről van esküvőszervező se lesz mert én szervezem és elég jó vagyok benne ételt apósom intézi dj lesz azon nemspóróltunk meg sok apróság még de nem fog 1 millióba se kerülni
ápr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!