Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Csak magyarországon "divat" a...

Csak magyarországon "divat" a kokárda ?

Figyelt kérdés

2023. szept. 3. 12:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Nem, a mi kokárdánk Olaszországban is divat. 🙃
2023. szept. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Nem is magyar eredetű, hanem francia. Divatnak nem mondanám.
2023. szept. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát mivel magyar ünnep... nálunk sincs július 4-én tűzijáték.
2023. szept. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
2. Hogy a fenébe lett nulla 2. Melyok része nem érthető? Július 4. mit jeres itt?
2023. szept. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Julius 4. ugy kerul ide, hogy a 3. valaszolo, JuJo23 , megbukott tortenelembol (vagy csak ot evig jart suliba, otszor az altalanos elsobe).
2023. szept. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Itt se divat, suliba ráerőltetik a gyerekekre aztán kb ennyi meg amik vannak rendezvények ott kipakolják.
2023. szept. 4. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Divatnak itt sem mondanám.

Francia eredetű amúgy, ahogy írták.

2023. szept. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
12%

6. Lehet, soha nem jártam iskolába? Harminc fele járok, de és máris szenilis lennék? Kicsit korai. De ha nem jártam suliba, akkor mit keres a nevemre kiállított etológus diploma.

Nem emlékszem semmi kényszerre. Semmire. De elég szomorú, ha a nemzeti ünnep nektek nem fontos, ha erőltetni kell. Jó, oké, mit pofázok én, akiben semmi magyar vér sincs. De akkor sem értem. Számos országban egész évben kint van a zászló a lakóházakon, a nemzeti színek használata gyakori, itt meg csodabogár vagy megvetendő aki kitesz zászlót, vagy kokárdát tűz magára évente egyszer.

2023. szept. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

Akkor lehet állatokkal tudsz foglalkozni, az emberekhez viszont kevésbé értesz....


Egyrészt, gyereknek mi jön le az egészből? Vegyen kényelmetlen ünneplőt, üldögéljen egész nap abban, meg tűzze ki a kokárdát.... sikeresen megadták az alaphangulatot ahhoz, hogy esélye legyen valamit megkedvelni. Arról nem beszélve, hogy a fiatalabb generációk nagyon helyesen jönnek rá arra, hogy az országhatárokat csak emberek húzták, és pont arra jók, hogy megosszák az embereket globálisan....


A zászlós dologhoz meg csak annyit írnék, hogy általában ez ott jellemző, ahol az adott országban az emberek jól élnek és meg vannak elégedve az életkörülményeikkel, az ország vezetésével....

2023. szept. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 NTBS ***** válasza:
78%
Nem, hiszen itt sem divat.
2023. szept. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!