Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Ki szokott Haloween-t tartani?

Ki szokott Haloween-t tartani?

Figyelt kérdés

Ha igen hogyan és miért?

Ha nem, akkor miért nem?



2023. okt. 25. 15:08
 1/9 anonim válasza:
86%
Nem tartom, mert egyáltalán nem érdekel. Viszont pár gyerek a környéken szokott járkálni es becsöngetni csokiért, nekik adok mert hagy örüljenek neki.
2023. okt. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Akartam tököt faragni, de nem épp panel beltérbe való móka, szóval hagytam.... majd egyszer biztos lesz házam, akkor majd megcisnálom:D
2023. okt. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Akartam tököt faragni én is, de havi 300-400 óra mellett, úgy hogy több száz kilométerre dolgozom az otthonomtòl, és havi kb 4 napot ha otthon vagyok elég nehéz, és sajna nem fért bele az időbe. Ha tudok, akkor szoktam viszont.

Vettem viszont egy nagyon király halloween-i tálcát, meg tegnap elmentem egy időszakos halloween kiállításra.

Amúgy az egyik kedvenc ünnepem az utóbbi években. Nem érdekel, hogy Mo-n nincs halloween, nálam van.

2023. okt. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Szoktunk. Gyerekek szeretik, szomszédok is benne vannak :)
2023. okt. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
79%
Én nem, de tavaly például a lakótelepen az egyik ház mellett ki voltak téve szépen faragott tökök, ilyen halloweeni dekoráció, az nagyon tetszett nekem.
2023. okt. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Én általában csak bevásárolok nasikból ilyenkor, aztán ennyi.
2023. okt. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem tartjuk. Tököt szoktunk faragni, mert kreatív dolog, meg ha jól tudom a magyaroknál is létezett ilyen szokás, csak Luca napján, de egyébként nem foglalkoztat. Van annyi saját ünnepünk, amit hagyunk elhalni...
2023. nov. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kirakom a tök formájú mécsestartót, a denevér formájú led égősort, és veszek édességeket.
2023. nov. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi tartotttunk. Én szabadnapomon tököt faragtam, sütit csináltam, jòt ettünk, és elmentünk nagybevásárolni. A tök picit béna lett. Nem is posztoltam ki sehova.
2023. nov. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!