Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy sok ember...

Az miért van, hogy sok ember tartja a halloween-t? De az együttestől egy számot sem ismer?


#Guardians #I Want Out #Heavy Metal (Is the Law) #Ride the Sky #How Many Tears
2023. nov. 1. 23:23
1 2
 1/14 anonim válasza:
92%
Mert a kettő között semmilyen összefüggés nincs; mi ez az ostobaság már megint?
2023. nov. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
93%

Amiért sokan ünneplik a karácsonyt, de nem mindenki szavazott Karácsony Gergelyre?

Mégis mi köze lenne a kettőnek egymáshoz??

2023. nov. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2023. nov. 1. 23:38
 4/14 anonim válasza:
73%
Miért kell(ene) az apámnak az oltár elé kísérnie (vagy egyáltalán eljönnie!), ha pont az ő hibájából és szülői alkalmatlanságából jártam sokáig pszichológushoz, hogy lehessen normális párkapcsolatom és érzelmi értékrendem?
2023. nov. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát jó.
2023. nov. 1. 23:42
 6/14 anonim válasza:
19%

Most félre teszem az USA és pár évszázados fertőző hagyományai miatt érzett undort és megpróbálok neked válaszolni.

Szerintem a halloween, mint "Ünnep" (XDDDD) előbb létezett, mint az együttes, nem kell közötte az összefüggést keresni. :)

De vannak ezerszer szebb megemlékezések, szokások és ünneplések a Mindenszentek-Halottaknapja párosra, nem tudom miért ez a szenny terjedt el. Még jó, hogy nem akarják a saját lopkodott és egy kézen megszámolható korú hagyományait lenyomni a világ torkán. Ja, várjunk csak...

2023. nov. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Engem a legkevésbé sem érdekel az ünnep csak az együttes.
2023. nov. 1. 23:52
 8/14 anonim válasza:
89%
Akkor meg nem mindegy, hogy más ünnepli-e vagy sem?
2023. nov. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon jó együttes a hElloween. A hAlloween meg egy jó kis film, már amelyik része.
2023. nov. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
93%

Az miért van, hogy sok ember szereti a zöld színt, de a Green Day-től egy számot se ismer?

Az miért van, hogy sok ember szeret a konyhában tevékenykedni, de a Skillet-től egy számot se ismer?

Az miért van, hogy sok ember szeret diszkóba járni, de a Panic! At the Disco-tól egy számot se ismer?

Az miért van, hogy sok ember szeret dohányozni és/vagy szexelni, de a Cigarettes After Sex-től egy számot se ismer?

Az miért van, hogy sok ember szereti a csillagokat, de a Starbenders-től egy számot se ismer?

Az miért van, hogy sok ember szereti a rózsákat, de a Wind Rose-tól egy számot se ismer?

Egy Lana nevű lány miért nem hallgat Lana del Rey-t? Egy Ricky nevű fiú miért nem hallgat Ricky Montgomery-t?

Stb, stb.


Az ünnepnek és az együttesnek semmi köze egymáshoz, nem is értem, hogy min értetlenkedsz.

2023. nov. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!