Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Ajándék idézet ?

Ajándék idézet ?

Figyelt kérdés

Egyik barátommal össze vesztem, már régen. Láttam egy storyt amin egy terméket megosztott, nagyon szereti, de külföldi.


Én kiutaztam érte megvettem neki.


Ha csak úgy odaadom szerintem vissza adja mert 1. Utal ajándékot kapni, 2. Ha korábban vettem mindig tartozásnak fogta fel és vett ő is valamit, 3. Nem fogja elfogadni.


Szeretnék valami idézetet ami arról szól, hogy ne a terméket és ne is magát az árát nézze hanem a figyelmet. Hogy észre vettem, kiutaztam és elhoztam neki . Valami ötlet?


nov. 27. 17:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Èn azt javaslom ne sablonos idèzetet keress, hanem sajàt szavaiddal írj mellè. De ne így ahogy ezt itt tetted. Nekem ebből az jönne le , hogy vàrod a dicsèretet, mert te elmentèl megvenni. Ezt felfogja ő magàtól is , hogy megszerezted. Ha kibèkültök majd elmesèled az utad.
nov. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!