Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mit fogtok csinálni szilveszte...

2222 kérdése:

Mit fogtok csinálni szilveszterkor?

Figyelt kérdés
Elmentek bulizni vagy otthon maradtok vagy valami mást?
dec. 21. 18:40
 1/9 Lx simrol válasza:
100%
elmegyek a hűtőig meg vissza
dec. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Otthon, filmezés, evés, háziállatok nyugtatása.
dec. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
29%
Buli, mint mindig. Kivéve mikor COVID volt.
dec. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Itthon leszünk a párommal idén, tavaly is így voltunk.Azelött házibuli volt haverokkal. Nincs már kedvünk.

Én főzök.

Lesz lencse leves meg kacsa

Tavaly megvacsoráztunk, megnéztünk egy filmet és társasoztunk.Nekünk ez tökéletes.

dec. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly házibuliban voltunk, idén csak itthon akarunk lenni és hotdogot enni, filmet nézni, játszani, és koktélozni kettesben. Csak nyugisan :)
dec. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Miután szenteste anyóslátogatásról hazajöttünk, nem megyünk sehova! Isten ments.

Sokáig alszunk, eszünk- iszunk, sorozatozunk, estefelé híradó, majd zenehallgatás, ilyenkor pár órát társasozunk/ kártyázunk a férjemmel, a kutyánk biztonságban szuszog a házikójában a konyhában🥰, éjfél előtt pár másodperccel csillagszórózunk, visszaszámlálás végén csók😁 ölelés❤️, gyerekpezsgőt iszunk, aztán még sorozatozunk egy darabig neten , majd a férjem elmegy aludni, én még hajnalig könyvet olvasok, majd utána én is csatlakozom hozzá. 1-1,5 óra múlva már mindketten alszunk.:) én rendszerint délután 2- fél 3 ig fel sem kelek max gyors wcre időnként.

Kb ennyi.

dec. 22. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 NTBS ***** válasza:
Dolgozom.
dec. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

Kis társasággal egy lány kávéházában zárt körű összeülés - társasjátékokkal és itókákkal. :-) Párkapcsolatban vagyok és így párom is velem lesz. 1 évvel ezelőtt a Fügében voltunk, Budapesten.


35/F

dec. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Van párom, de lehet egyedül. Elég labilis a kapcsolatunk, nem miattam.
dec. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!