Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Más is egyedül tölti a szilves...

Más is egyedül tölti a szilvesztert? Mit fogtok csinálni?

Figyelt kérdés

33 éves vagyok és kb 16 éves koromban voltam itthon szilveszterkor, akkor is családdal. A szülök elmennek bulizni, a barátnőim pasiznak, vagy babáznak, a baráti társaságból lemorzsolódtam, a pasival akivel most alakul valami, pedig még túl friss, hogy kettesben legyünk és nem is egy városban lakunk.


Koccimtsak majd magammal éjfélkor? :)

Néztem a tévémüsort de nem lesz semmi nézhető.


2018. dec. 29. 10:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Nézz meg egy jó filmet. Ha álmos vagy, feküdj le aludni, nem kötelező fennmaradni éjfélig. Én direkt itthon akartam maradni idén, mert nagyon ki vagyok éhezve a pihenésre. De hívtak, és megsértődnének, ha nem mennék. Majd korán hazajövök és lefekszem :)
2018. dec. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ja, és az nem opció, hogy te is mész abba a társaságba bulizni, ahova a szülők? Gondolom, te is ismered őket.
2018. dec. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%

Nem leszek egyedül, ketten leszünk, de ha egyedül lennék is kb. ugyanúgy tölteném az estét:

- este 6 körül felteszek pár dekort

- filmeket nézek (nem TV)

- 11.30 körül főzök virslit, amit még megeszek éjfél előtt

- éjfél után egy ideig nézegetem a környék tűzijátékait, közben elkortyolok egy pohár alkoholt

- megnézek még valami zenés műsort, koncertfelvételt stb.

- 2.30-3 körül lefekszem

2018. dec. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Csaladdal töltöm, de szerintem 22 fele alszok majd. Elsejen 04 kor kelek mert megyek dolgozni.
2018. dec. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Sokszor voltam már egyedül szilveszterkor, mert kutyáim vannak, így nem megyek sehová. Legjobb buli! Nézek valami sorozatot, pizsamában pezsgőzök, vagy borozok. Most nem leszek egyedül, mert a párom is itthon lesz velem, de ugyanazt fogjuk csinálni, amit az elején írtam csak ketten leszünk :)
2018. dec. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%

Megnézem a Black Mirror interaktív filmjét a Netflixen. :D

Ha csak egy sztori vonalát nézed végig másfél óra. De én az összes lehetséges változatban végig akarom nézni, úgyhogy szerintem lehet, hogy egy napos program lesz belőle. :D

2018. dec. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
67%
A barátommal és pár haverjával iszogatunk. Egyáltalán nem az én társaságom, elhülyülünk, de nekem nem a barátaim, iszom egyet,kettőt, tízet és ennyi. De aznap dolgozom, szóval olyan hu de nagy buli nem lesz. Úgy gondolom, hogy oké, újév stb, de ha nem maradsz fent éjfélig, nem koccintasz, nem csinálsz semmi "szilveszterit", attól még átfordulunk 2019be, az este 10 semmiben sem lesz másabb, mint a délelötti, érted, hogy mondom. Nézz valamit, pihenj, ha szükséged van rá, kezeld úgy, mint egy sima napot. :)
2018. dec. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Hát oké, köszi a válaszokat, aranyosak vagytok. Igy már nem is tünik olyan szörnyünek.

a tüzijátékok, meg hasonlók miatt biztos nem fogok korán lefeküdni. De nem is szeretnék. Majd iszogatok forralt bort, csipszezek, nézem a kedvenc filmeket :) csak nem kicsipve, kényelmetlen ruciban, mintha másnál lennék, hanem pizsiben :)

2018. dec. 29. 14:16
 9/20 anonim ***** válasza:
én is itthon leszek, tv-ek, netezek
2018. dec. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Bocsi, de nekem ami feltűnt az alakulóban levő kapcsolatod.

Ez mit jelent? Nem pont ilyenkor lenne érdemes egy közös program?

Mit takar az alakul?

2018. dec. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!