Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Május 9 a győzelem napját...

Május 9 a győzelem napját ünnepelték 1990 előtt hazánkban?

Figyelt kérdés

máj. 8. 19:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Nekem Budapesten volt május 9. ünneplés (II. ker.)

Pulai Árpád, a KISZ KB főmuftijának a lánya volt az osztálytársam, és az egész iskola bőszen csókolgatta az oroszok meg a vezérek beteges dicsőitő propagandáját.

(és pont ezért gyűlölöm, hogy a felcsúti potrohos visszahívta őket, és haverkodik a szintén kommunista kínaiakkal, mikozben a vallásról beszél a fideSS, de Kína is, és Putyin is üldözi a keresztényeket és az összes vallásost)

máj. 12. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
18%
Putyin egyáltalán nem üldözi az összes vallásost, sőt! Az Sztálin volt! Putyin kifejezetten puszipajtás a pátriarchákkal.
máj. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 L.. István ***** válasza:
19%
#12: Kicsit eltértünk a témától, Putyin valóban nem üldözi a vallást, konkrétan lexarja. Mint a magyar csicskája.
máj. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
23%
Nem leszarja, imádja. A papok mondják meg a népnek, kire kell szavazni.
máj. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 NTBS ***** válasza:
71%
Tudtommal nem. Szüleim, nagymamám sose mondták. De még a párttag rokon sem.
máj. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
35%
Fájdalmas ezt a sok pirost látni. A tényeken nem változtat. 57-es vagyok, az életem felét a Kádár-korszakban éltem le. Még nem vagyok szenilis. NEM, NEM ÜNNEPELTÉK semmiféle formában sem május 9-et.
máj. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Semmit nem érnek ezek a pirosok, ne foglalkozz velük. Azt a kort éljük, ahol az emberek egyes témákban teljesen fogalmatlanok, mégis büszkén kifejtik véleményüket. Mert joguk van hülyének lenniük. Aztán vannak a házmesterek, akik titokban feljelentenek. Pirosan
máj. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!