Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Milyen termékeket vásárolnak...

Milyen termékeket vásárolnak leginkább az ünnepek közeledtével? üzleti tanácsra van szükségem (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Kicsit meg akarom szedni magam dec végéig, eddig két laptopot vettem és adtam el, a kettőn össz-vissz 12ezer Ft-m volt. Figyeltem a magyarországi keresletet és úgy látom android op rendszerű táblapc-re és kisméretű, szinte csak netezésre jó netbookat keresik a tömegek... kb 1 hetem van megvenni és 3 hetem van meghirdetni/eladni bármit is, ha utána nem tudom eladni rajtam marad és húsvétig haszonnal tuti nem adok el semmit... :S valaki ötlet? esetleg egy jó weboldal, ahol olcsón jó cuccokhoz lehet jutni? Expresszen évek óta fent vagyok le ne kopogjam, de eddig mindent sikerült eladnom kis profittal.
2011. nov. 18. 19:08
 1/1 anonim válasza:

Próbáld meg külföldi weblapról megvenni (pl: Ebay) a cuccot és add el vaterán, így nagyobb rahta a kereslet.


Ahány ház annyi szokás. Mindenki mást vesz sztem előbb utóbb ugy is el fogod adni a feltett cuccot.

2011. dec. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!