Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Kint lehet hagyni egész évben...

Kint lehet hagyni egész évben a kültéri dekor égőket?

Figyelt kérdés
Nyáron a napsütés nem árt a bevonatának vagy bárminek?
2011. nov. 30. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk már öt éve állandóan fent vannak az egyik fán, mert úgy rátekergettük az ágakra, hogy azt már ki nem bogozza senki. Nyáron is tökéletes kinti világításnak a hosszú meleg éjszakákon.
2011. nov. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk a ház falán van 6 vagy 7 éve, nem szedjük le,mert azzal a vakolat is jönne.Semmi baja nincs,és mivel átlátszó,nyáron nem is látni annyira.

Plussz igy nem kell le-fel rakosgatni a hidegben és nyáron sem kell tárolni

2011. dec. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A műanyag csőbe húzott égősor és ez a fákra tekerhető hangulatos nyáron is tényleg. Nekem csillag, és hóemberkés égőm van, ezért inkább nem hagyom kint. Tényleg mindig hideg van, mikor ki kell rakni. A csillagosat akartam már kint hagyni, de sajnálom és féltem. Az nekem nem tetszik pl, ha a házon nyáron is ott fityegnek a jégcsapszerű füzérek, de mindenki maga tudja.
2011. dec. 3. 20:55
 4/4 anonim ***** válasza:

második vagyok

nekünk rénszarvas és csillag is van a falon kinn,és kinn marad nyárra is,nincs bajuk

2011. dec. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!