Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az április elsejei "meglepétesről? "

Figyelt kérdés
kifújt tojást bevonok csokival, színes alufóliába csomagolom, és odaadom az egyik baratnőmnek, mint előhúsvéti ajándék. vélemény? (:

2012. febr. 27. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Értelmetlen.
2012. febr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha ő barátnőd, akkor szólj neki, hogy a csokin belül tojáshéj is van. Egy saját készítésű csokitojás egyébként nem rossz ötlet.

Picit nehezebb megcsinálni, de mi van, ha két féltojást készítesz, majd utólag ragasztod össze? Akár valami finom krémmel is megtöltheted.

Az tetszik, hogy nem venni, hanem készíteni akarsz ajándékot. Szerintem ez többet ér minden bolti dolognál.

Sok sikert!

2012. febr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11%

Időpont ma 20:37

Értelmetlen.


Oszt mán mé értelmetlen, he!

2012. febr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Mert tréfa akar lenni nem jó indulatú meglepetés, azért!.. :)
2012. febr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
0%
Nekem tetszik az ötlet, de nem fog megrepedni a tojás héja a forró csokitól? (bocs, nem értek az ilyenekhez :D)
2012. febr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha beleharap nem sebesíti meg a száját a tojáshéj?

Én sem értek hozzá, nem tudom éles-e ennyire.

2012. febr. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tök jó, én is meg fogom csinálni :)

Csak nehogy elrakja emlékbe, valahogy úgy kéne becsomagolni, hogy tuti legyen kedve beleharapni. Akár mondhatod, hogy belga csoki, te is kaptad, vagy hasonlót.

Én anyukámmal csináltam olyan áprilisi tréfát, hogy kinyitottam az ablakot és felülre raktam egy tál lisztet. Jött haza, huzat volt és becsukta, a liszt meg rá, marha mérges volt ám :)) később már ő is nevetett, de akkor ordított velem.

2012. febr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"meglepetes" = trefa (:

az alapotlet amugy 9gagrol van, csak ott nyers, kifujatlan tojassal irjak..en azert kifujttal, mert lehet, hogy feltunoen nehez lenne.

a tojashej nem reped meg a hotol, ebben biztos vagyok. remelem hogy nem izombol fogja betomni tojast a szajaba, es igy nem sebesitheti meg (:

a masodik valaszolonak: igen, gondoltam ra, hogy a 'szivatos' melle adok neki rendeset is, de ki tudja, hogy vajon bele merne-e harapni (:

amugy az lemaradt a vegerol, hogy mindketten 16 eves lanyok vagyunk, es biztos vagyok benne, hogy o is poenra venne (:

2012. febr. 29. 18:03
 9/10 A kérdező kommentje:
ja, amugy nem tudom, hogy ki pontozgat, de csak azert, mert valaki felreerti a kerdest, vagy nem ert a tojashejhoz, nem kene lepontozni.
2012. febr. 29. 18:06
 10/10 -pandy- válasza:
Vicces!
2012. márc. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!