Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Március 16. -án a postások...

Március 16. -án a postások fognak dolgozni?

Figyelt kérdés
Ugye március 15.-e csütörtökön nem dolgoznak. és hosszú hétvége van.. anyu se megy pénteken sem dolgozni. Akkor pénteket a postások se fognak járni ? ezt most tudom elég furcsa hogy megkérdezem de egy nagyon fontos levelet várok... és ha nem járnak pénteken akkor már hamarabb el tudok menni itthonról....
2012. márc. 12. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Hivatalokba rendes munka nap lesz.
2012. márc. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A postások igen, szombati munkarend szerint ha jól tudom. Legalábbis nálunk az lesz, így szerintem más postán is. De levelet ne várj 16.-án mert a kézbesítők nem fognak dolgozni. Ha 14.-én adnak fel levelet azt nem kapod meg csak a 4 napos ünnep után. 15/16/17/18-án nem lesz levél kihordás, majd csak 19.-én hétfőn.
2012. márc. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kérdésedre a válasz: ha nem kapod meg 14.-én akkor legközelebb majd 19-én kaphatod meg.
2012. márc. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen válaszokat :) így most már legalább ezt is tudom :) így akkor péntek reggel nyugodtan útnak indulhatok. :)
2012. márc. 13. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!