Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Amikor vissza megyek dolgozni...

Amikor vissza megyek dolgozni 8 helyett csak 6 órába tudnak visszavenni. Arra nincs valami törvény, hogy rosszabb pozícióba nem rakhatnak vissza, vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
De van. Azonos munkakörbe kell visszavenniük.
2012. márc. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már lejárt a GYES, vagy még GYES-en vagy?
2012. márc. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még gyesen vagyok, de amikor vissza megyek dolgozni, akkor már a lányom 3 éves lesz és nem fog járni a gyes!
2012. márc. 13. 11:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát...szerintem még három éves kora előtt menj vissza, ha necces a melóhely, nem biztos hogy meg is tartanak, viszont három éves kor előtt akarsz visszamenni kötelesek visszavenni, szeritnem örülj ha egyáltalán visszavesznek. Nekem novemberben jár le, de már nyáron megpróbálkozom, biztos ami biztos, félek tőle hogy három év után visszamegyek, letöltöm a szabikat, aztán mondanak egy pápát...

Egyébként tv nincs, munkaszerződés van, ha abban nyolc van akkor annyiban, de szerintem alá fognak veled íratni egy 6 órásat.

2012. márc. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!