Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mivel ajándékozhatnám meg a...

Mivel ajándékozhatnám meg a barátomat húsvétra és egyben hónapfordulóra?

Figyelt kérdés
Hamarosan húsvét, és egyúttal a fél éves hónapfordulónk is. Szeretném megajándékozni valami aprósággal. Dobol, szóval valami ezzel kapcsolatos dolog is jöhetne akár, de semmiképpen sem dobverő! Meg igazából én valami kis aranyos plüssre gondoltam, "ha nagyon hiányzom, kicsit megölelgethesd" címszóval :) A pasik ezeknek mennyire tudnak örülni? :D Tippeket, légyszi! :)
2012. márc. 22. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a kis plüss kabala jó ötlet szokott lenni. Mivel húsvét is akkor van lehetne részben azzal is kapcsolatos, pl plüss bárány, plüss csibe, plüss nyúl és még sorolhatnám. Plusz mellé esetleg még egy csoki is beleférhet. :)
2012. márc. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zoli780806 ***** válasza:
Nem örülünk plüssnek, de kitűnően eljátszuk, hogy igen! :)
2012. márc. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
egy kanna benzint; ha igy megy fel a benzinár akkor még jó befektetés is lehet számotokra ami megalapozza a közös jövőt..
2012. márc. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de akkor mégis minek örültök?
2012. márc. 25. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!