Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Jövő vasárnap lesz a kisfiam...

Jövő vasárnap lesz a kisfiam keresztelője, milyen ruhát adjak rá? Kép lent!

Figyelt kérdés

22 fokot mondanak, a templomban gondolom, hűvös lesz egyébként is. Erre a ruhára gondoltam: [link]


Kord, pamuttal bélelt, szóval nem vékony, de legalább pamut. Az összes ünneplő ruha műszálas, amiket láttam. Plusz erre menne még egy kis kardigán. Szerintetek?


2012. jún. 12. 15:54
 1/8 anonim válasza:

Én meg úgy hallottam h kánikula lesz...

Figyelj, én semmiképp se a pénztárcádban akarok kotorászni, de egy alkalomért ez drága. Máshol, akár a kínaiban is vannak ugyanilyen szépek, olcsóbbért.

2012. jún. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Meg egy kis zoknicska, meg egy kis sapicska, és ő lesz a világ legtündéribb babája.

Szerintem nagyon jó és szép lesz!

2012. jún. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szerintem ez tökéletes.

Mennyi idős a kisfiad?

2012. jún. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem láttam ráírva, hogy másodszor már nem lehet ráadni.
2012. jún. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Rá lehet , fiúra.

Nekem tapasztalat, mert egy fiam meg egy lányom van,és a lánynak nem adhatom fel azt a kis fehér rugisat , ami a fiamnnak volt, újat kellett venni, mert a lányoknak ilyen kis "minimennyasszonyi" kell.

2012. jún. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor már 10 hónapos lesz. :) Élőben nagyon tetszett, nem az a fidres-fodros, tiszta selyem stb., de mégis elegáns. Szerintem simán ráadható máskor is.
2012. jún. 12. 16:05
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a gyors válaszokat!
2012. jún. 12. 16:06
 8/8 anonim válasza:
Szerintem tökéletes választás, és utána is bármikor ráadhatod, ha mentek valahová.
2012. jún. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!