Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Szerintetek idén augusztus...

Szerintetek idén augusztus 20- án lesz tüzijáték Budapesten?

Figyelt kérdés

Ki szeretné,hogy legyen/Kiszerint legyen.

Szerintem: LEGYEN:D



2012. júl. 17. 19:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Van olyan, amikor nincs?
2012. júl. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

mert ez a f...sz kormánytól kitelik,hogy kitalálja,hogy ne legyen.

De,hát nem bolondulnak meg,hogy elvegyék a hagyományos ünnepi fényt.

2012. júl. 17. 20:13
 3/18 Shai-Hulud ***** válasza:
75%

Ismered a régi latin követelést: "panem et circenses" azaz "kenyeret és cirkuszt".

Na kenyér még éppen van (persze már akinek telik rá), de a cirkuszt nem lehet megvonni... Hiszen ez jelenti a fénypontot ebben a hatalmas fellendülésben és tündérmesében!

2012. júl. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%

kell a cirkusz a népnek, nem fogják megkockáztatni, hogy elvegyék a játékunkat ilyen sanyarú időkben

hacsak nem történik valami olyan esemény, amire rá lehet fogni, hogy miért nem lesz


nekem tökmindegy, hogy lesz-e

2012. júl. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Lesz. Max az időjárás kavarhat bele a dologba...
2012. júl. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem meg ne legyen!


Minek? Több milliárdos dolog, minek ekkora hülyeség? Szolídabban is meg lehetne ünnepelni 20.át. Nem kéne ennyi pénzt pazarolni, így is alig van belőle. Cirkusz az mindig van, kenyér meg egyre kevesebb. A kis taknyosoknak van okostelefonja, de kajája semmi.

2012. júl. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy lesz.

Egy kisebbet nyugodtan rendezhetnek szerintem. Legalább lesz bevétele az árusoknak is.

2012. júl. 18. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mindig szokott lenni, csak lesz már most is!
2012. júl. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Biztos lesz, mindig van. Mondjuk nekem nem igazán hiányzik az efféle "cirkusz", de ha ez kell a többségnek...
2012. júl. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
mondjuk ha valami okosabbra is el tudnák azt a pénzt költeni teszem azt valaminek a fejlesztésére akkor én mondjuk nem bánnám ha nem lenne de ha ez meg is történne csak a politikusok zsebét tömné ez az összeg :S ráadásul szegény Gellért hegy mindig megsínyli a tűzijátékot:S
2012. júl. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!