Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Ti "rossz néven" szoktátok...

Ti "rossz néven" szoktátok azt venni, ha kozmetikumokat kaptok ajándékba?

Figyelt kérdés
Én kimondottan szeretem őket,mert általában ilyesmire nem kell soha költenem. De olvastam,hogy sokan nem szeretik. Te melyik csoporthoz tartozol?
2012. aug. 26. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Én nagyon szeretek. Parfümnek örülnék leginkább, de az elég drága, nem szoktam kapni, sajnos.

Azt szokta a család mondani, hogy úgyse tudnák eltalálni az ízlésemet.

Deo, tusi jöhet, maximum ha pont azt nem szeretem, odaadom valakinek. Én nem veszem célzásnak, mert nem vagyok büdi, vagy ápolatlan. akinek célzásból veszik, az úgyse fogja fel, mert ha tudná, hogy koszos, akkor magának venne.

2012. aug. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Dekorkozmetikumnak meg főleg örülnék, imádom a szemhéjfestékeket, meg a szájfényeket. De leginkább én veszek magamnak, ha pénzt kapok, akkor, és így olyan, mintha ajándékba kaptam volna.
2012. aug. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nem szerek ilyen kapni, mert egyrészt csak kevés illat tetszik, másrészt meg csak keveset bir el a böröm anélkül, hogy kipirosodna.
2012. aug. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Én nagyon szeretek, ugyanis ilyenkor olyanokat kapok, amikre csak vágyakozni szoktam. Plusz kipróbálok így mást is,mint a megszokott márkáim. De sajnos nagyon ritkán kapok.
2012. aug. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 rémuralom ***** válasza:
31%

Nem sértődöm meg, de nem is örülök, mert tudom, mi áll mögötte. Hogy az illetőnek fogalma sem volt, mivel lepjen meg, ezért vett egy teljesen közömbös ajándékot: tusfürdőt, dezodort stb.

A parfüm más tészta, habár ha már egyszer vesz nekem egy több ezer forintos parfümöt, akkor az a minimum, hogy megfigyelje, milyet használok, és igyekezzen legalább márkára olyat venni.

2012. aug. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Hááát, én nem igazán szeretek ilyesmit kapni/adni. Egyrészt tényleg kicsit fantáziátlan, másrészt az ilyesmiben szerintem mindenkinek nagyon egyedi az ízlése, valamint (persze, legtöbbször nem célzás) van egy pejoratív jelentéstartalma. Nem is tudom, valahogy mindig zavarba jövök, ha pl parfümöt adnak. Olyan, mintha a másik illatát viselném, nem a sajátomat.
2012. aug. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%

Anyámtól szeretek csak ilyet kapni,mert neki boltja van,tudja miket szeretek,tudja mit bír a bőröm.

Mástól is kaptam már mindenfélét,így van wc illatositónak se használható büdös parfümöm,testápolónak elhasznált többezres arckrémem,szomsédnak ajándékozott szappancsomag,stb...

Párom szerencsére nem szokott ilyet,az övét is én veszem,ő inkább rendes ajándékkal lep meg.

2012. aug. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Én mindig örülök az ilyesminek,főleg mert az ismerőseim és a családtagjaim már ismerik az ízlésemet,és nagyjából azt is tudják,hogy milyen márkákat szeretek használni. Szerencsére nem vagyok oda a méregdrága termékekért, de a Rossmann és a DM sminkcuccaiból mindig sokat szoktam kapni ünnepekkor... :D
2012. aug. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
attól függ. Ha dezodort, tusfürdőt kapok, amit amúgy is kellene venni, annak nem örülnék. De egy drága cuccnak, MAC, Clinique dekornak vagy a kedvenc parfümömnek örülnék.
2012. aug. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én utálom, főleg azért tudok megsértődni, ha valaki egy értékesebb cuccal lep meg :)


Bocsi, komolyra fordítva a szót: igazán nekem mindegy, nyilván a fantáziaszegénység nem esik túl jól, de amikor épp nagyon nem volt pénzünk, jól jött, hogy anyós egy éven keresztül minden ünnepre tusfürdőt adott, mert nem kellett venni :)

2012. aug. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!