Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Ti "rossz néven" szoktátok...

Ti "rossz néven" szoktátok azt venni, ha kozmetikumokat kaptok ajándékba?

Figyelt kérdés
Én kimondottan szeretem őket,mert általában ilyesmire nem kell soha költenem. De olvastam,hogy sokan nem szeretik. Te melyik csoporthoz tartozol?
2012. aug. 26. 20:20
1 2
 11/12 anonim válasza:
hát én egyszre deot kaptam az osztálytársamtol ,semmi szükség nem volt rá nem vagyok büdős é 5 évig legjobb barátnők voltunk kicsit normálisab ajándékot vártam tőle .amugy inkàbb neki kellet volna venni mert olyan bűdős hogy inkább messzebről elkerülőm de egy parfümnek nyilván jobban örülök
2012. aug. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Én sokáig egyetem alatt tusfürdőt kértem karácsonyra, és általában az akkor divatos díszdobozokból kaptam jó párat. Ez több szempontból is hasznos volt: a rokonoknak nem kellett hetekig agyalniuk, nem kellett komoly költségekbe verniük magukat és nekem legalább fél évig kitartott a karácsonyi tusfürdő, deo és más csatolt termék csomag.

A parfümöket pedig kifejezetten szeretem, és sokszor annak örülök a legjobban.

2013. ápr. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!