Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Az nagyon gáz ha én nem...

Az nagyon gáz ha én nem akarok-és nem is fogok- táncolni a szalagavatón?

Figyelt kérdés
Nálunk nem kötelező, de szinte mindenki táncol. Szerintem csak kiköltekezés, ráadásul elsőfélévbe nem lenne semmi időm se délutánonként.Meg nagyon nem értem minek annyit kiköltekezni egy ruhára ami egyszer lesz rajtam. Mivel nekem nagyon fontos a továbbtanulásom inkább készülnék a félévi vizsgákra ahelyett, hogy próbákra járjak. 17/l

2012. aug. 27. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tutira nem bánod meg, akkor ne táncolj! Rám a szüleim és a tanárok rámerőltették, hát a mai napig bánom, egy rossz emlék, pedig már 30 éves vagyok. Amúgy csak most tűnik "nagy dolognak", két év múlva, már mindenki alig emlékszik rá, minek ennyit költeni, stb?
2012. aug. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én sem táncoltam.
2012. aug. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sem táncoltam, mert a tánc, amit előadtak egy primitív, hipihopis trágyadomb volt. Ha mondjuk valami klasszikusat adtunk volna elő, simán beállok, de én nem akartam magamból tömegpcsa, bazári majmot csinálni.

Ráadásul nem elég, hogy ízléstelen volt, még gagyi is. :D

2012. aug. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Nálunk sajnos kötelező volt, így csak úgy tudtam kihúzni magam alóla sok-sok vita árán, hogy helyette részt vettem egy színdarabban (amit egyébként nem bánok, jó élmény volt, de a táncnál elsüllyedtem volna szégyenemben, sose értettem, miért kötelező). Úgyhogy nem gáz, tényleg azt gondold át, hogy bánnád-e később, ha nem, akkor nem kell erőltetni.
2012. aug. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen igazad van. Főleg, ha az osztályodban levő lányok ilyen pcsák, akik mindenből a legdrágábbat akarják. Nálunk is ez volt. Olyat akartak táncolni, ahol ruhát kellett rendelni, mert hát saját ruhatárból nem lehetett megoldani.

Igazad van abban, hogy úgyis csak egyszer veszed fel, akkor, amikor elő kell adni a produkciót. Utánna megy a kukába. Amit az életben elakarsz érni az fontosabb mindennél, még a tingli-tangli táncikálásnál is.

2012. aug. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
93%
Énis így fogtam fel az egészet ahogy te, és nem táncoltam! De amikor megláttam az osztálytársaimat a gyönyörű ruhákban annyira rosszul éreztem magam...Nagyon megbántam, hogy nem táncoltam! A többiek ugyanúgy tudtak készülni a félévi vizsgákra...én a helyedben nem hagynám ki :)
2012. aug. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Én táncoltam, de nagyon bánnám, ha nem táncoltam volna! Nagyon jó volt, meg a próbák is, a párommal is tök jóban voltunk, meg elhülyéskedtünk közben, jó volt az egész! És a videót visszanézni is nagyon jó! De egyben rossz is, mert eszembe jutnak a szép emlékek, és hogy vége. Különben is, egyszer van ilyen lehetőség, úgyhogy csak akkor hagyd ki, ha tudod, hogy nem bánnád.

Nekünk keringőre fehér ruha kellett, de az egyik ismerősöm ideadta a régi menyasszonyi ruháját. Nem volt olyan modern, mint a többieké, de arra az 5 percre tökéletesen megfelelt! Tényleg pénzkidobás a legszebb ruhát megvenni egy ilyen alkalomra. Így csak kesztyűt kellett vennem, 6OOft-ért.

2012. aug. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
Én is táncoltam (már ha azt annak lehet nevezni). Mi kb. 2 évig veszekedtünk a ruhát, táncon, zenén, meg egyeseknek semmi sem volt jó, a fele osztálynak már annyira mindegy volt, de mindig találtak vmit, amin vitázhatnak. Voltak páran, akik nem táncoltak, de ők amúgy is a különcök voltak, akik semmilyen másmilyen programban sem vettek részt. Nem hiszem, hogy olyan megterhelő elfoglaltság ez, 2-3 óra hetente. Egyetemen azért ennél ici picivel sűrűbb lesz a programod pl. nekem kb. reggel 8-tól este fél 10-ig szokott órám lenni, és akkor még a tanulásról nem is beszéltünk, mert ezek csak az órák. Na ehhez képest a heti 1X 3 óra nem is tűnik olyan nagy elfoglaltságnak.
2012. aug. 28. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, én sem táncoltam.

Azon gondolkodj el, nem fogod-e megbánni. Ha nem (mint, ahogy én sem bántam meg, egy percig sem), akkor csak rajtad áll. Megmondod, hogy nem akarsz ezen részt venni, és kész. Attól még a szalagtűzésen ott lehetsz persze. :)

2012. aug. 28. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem ciki, ha nem te vagy az egyetlen, aki kihagyja. Nálunk se volt kötelező, és nagyon utálok táncolni, de csak azért álltam be, mert mindenki más táncolt és az viszont úgy ciki lett volna, ha egyedül csak én különcködök.
2012. aug. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!