Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Szerintetek megfelelő ajándék...

Szerintetek megfelelő ajándék a páromnak?

Figyelt kérdés
Szeptember 8. -án lesz 9 hónap hogy a barátommal együtt vagyunk, és nincs semmi jó ajándék ötletem. Szerintetek megfelelő ajándék egy doboz Raffaello és egy szív alakú párna amibe bele van írva a neve? Válaszaitokat előre köszönöm.
2012. szept. 5. 18:42
1 2
 1/13 anonim válasza:
74%
minek megünnepelni a 9. hónapot? nem elég az 1 éves?
2012. szept. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
70%
9. hónapra ajándék? miért nem vársz még 3 hónapot és akkor már inkább az egy éves fordulóra költesz?
2012. szept. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
70%
9hónap??????WTF????
2012. szept. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
70%

mindkettő jó ajándék egy lánynak.

egyébként egyet értek az előttem szólókkal, 9 hónapot nem kell ünnepelni, elég ha csak megjegyzitek, hogy megvan a kilenc hónap. ennyi :)

egyébként mi mához 2 hónapra leszünk együtt 5 éve. na bumm, még egy sms sem volt köztünk, hogy gratula :)

2012. szept. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
63%
Minden hónapot felesleges megünnepelni. Évforduló bőven elég, és akkor még a nap is különlegesebb lesz, mint ha havonta ajándékozgatnátok.
2012. szept. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Először is, szerintem ez az ajándék borzalmas. Mármint, melyik férfinak vágyik egy szív alakú párnára, amin rajta van a saját neve??? XDDD

Másrészt pedig felesleges megünnepelni a 9. hónapot, mármint, mármint, a 9. hónap az terhességnél fontos, nem egy párkapcsolatban. Majd az 1 éves évfordulón adj neki valami különlegeset.

2012. szept. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

hihi, benéztem :) nem lánynak adja :D ezek annyira tipikus lányos ajándékok :)

ha már adni akarsz neki valamit, akkor süss neki sütit, vagy főzz valami finomat, annak örülne.

4es voltam

2012. szept. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%
Hagy döntse már el mindenki maga, hogy mit ünnepel meg és mit nem. Aztán meg jöttök itt azzal, hogy nem csak Valentin napon meg karácsonykor kell egymásra gondolni dödödödödö. Az ajándékot nem minősíteném inkább, de miért rossz az, ha megünneplik a hónapfordulójukat? És mi az,hogy "várj 3 hónapot és költs az évfordulóra" ???? Te mekkora sóher vagy amúgy? Jézusom..
2012. szept. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

mi minden hónap szoktunk kisebb dolgokat adni egymásnak, nem nagy ajándékot, csak kis apróságot. hadd ünnepeljen mindenki akkor, amikor akar...

egyébként szerintem ez elég ötlettelen ajándék, 9 hónap után ismerhetnéd annyira, hogy ennél valami kreatívabbat, egyénre szabottabbat adj neki.

2012. szept. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
55%
Én nem örülnék neki. De annak sem , ha 9. hónapfordulóra ajándékot kapnék.
2012. szept. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!