Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Boszorkányjelmezeket ajánlanát...

Boszorkányjelmezeket ajánlanátok? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék iskolai Halloween-bulira valami visszafogott, de azért mégis menő boszorkányjelmezt. Lehetőleg fekete, lila, ezüst színű ruhákat néznék, legvégsőbb esetben narancssárga. Ajánlanátok néhányat?

12/L



2012. szept. 28. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. szept. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Shai-Hulud ***** válasza:
44%

Egyszerűen csak légy önmagad!

Ja, ezt most nem jókor mondtam?

Bocs...

2012. szept. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én jelmez nélkül is boszorkánynak tűnök...(a becenevem is az)

Fekete hajam van (régen vörös volt, az is boszis)-ezt megtudod oldani parókával...:

nagyon erős fekete sminkeket használok, ami nagyon elüt a fehér arcomtól-ha nem sminkelsz, akkor is lehet kapni direkt farsangra meg halloweenre arcfestékeket, azzal ezt is meg tudod csinálni

ehhez fekete szoknya,lehetőleg hosszú szoknya...

felsőt azt őszintén szólva nem tudom, de szerintem nem túl bő felső kéne...(én spec fűzőt szoktam hordani, de egy 12 évesnek ezt nem javasolhatom...)

cipőnek meg magas szárú valamit...lehetőleg feketét...

ha a hajadat megtupírozod máris "boszisabb" leszel...és fekete vagy sötétlila körömlakk is mehet hozzá...

És máris nem kell szenvedned a jelmezzel se, csak az arcod, meg a hajad elkészítésével!:)

Remélem segítettem!

17/l

2012. szept. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, sokat segítettek. De várom a további javaslatokat is!:)
2012. szept. 29. 18:45
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt néz körül, jók vannak! :D

2012. okt. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!