Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mit ajándékozzak a barátnőmnek...

Mit ajándékozzak a barátnőmnek kapcsolatunk 2. évére?

Figyelt kérdés
Maximum 10 ezer forintom van most. Minden értelmes, ötletet szívesen várok! Most arra gondoltam, hogy egy hatalmas virágcsokor legyen, de nem tudom, hogy az elég jó-e. Az aranyékszerek most túl drágák, arra nincs pénzem. 20/F
2012. okt. 7. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább ne virágot... nem temetés lesz. Valami tartósabbat. De te ismered a barátnődet, neked kéne tudni hogy miket szeret, minek örülne. Ha az ékszereket szereti akkor azt simán tudsz venni 10ezerből. Ezüst sokkal szebb mint az arany. De bizsut is lehet venni, ha hord olyasmit.
2012. okt. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én most kaptam egy szép ezüst láncot a barátomtól 5000Ft-ba került. (Onnan tudom, hogy én mutattam neki még hónapokkal ezelőtt hogy "nézd milyen szééép lánc!". :)

A virág elhervad, nem marad meg, nem illik a 2 éves évfordulóhoz. Ennél nagyobb ajándék kell! Szóval szerintem mindenképp ékszert vegyél! Egy nagyon szép ezüst lánc kijön 5000 forintból, nem hogy 10-ből!!

Én ha virágot kapnék, nagyon csalódott lennék... Főleg azért mert a hatalmas csokor virág ugyanannyiba kerül mint egy ezüst lánc. ... Az ékszer örökre megmarad, a virág nem.

2012. okt. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ezüst karkötőt kaptam, imàdom. A mai lànyok többsége amúgy is szívesebben hord ezüstöt, mint aranyat. Azért viràgot is kapjon, de nem kell óriási csokor. Esetleg egy kis plüssâllat, ami a jajdecuki reakciót vàltja ki.
2012. okt. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!