Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Mit ajándékozzak a 4. évfordul...

Mit ajándékozzak a 4. évfordulóra?

Figyelt kérdés
szeretném a páromat(21 éves férfi)vmivel meglepni,de nem tudom hogy mit vegyek vagy csináljak

2012. aug. 23. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk egy puszi is elég volt, az első volt fontos, aztán az első házassági, utána már nem csináltunk belőle ilyen nagy ünnepet.
2012. aug. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csinálj neki valami finom vacsit. Mi minden évforduón elmegyünk valamilyen étterembe kajálni.
2012. aug. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Már volt egy hasonló kérdés hajnalban, ott is leírtam, hogy ha ennyire nem tudsz ilyen alkalmakra kitalálni semmit, ott valami gáz van.
2012. aug. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Egyébként nem írtam hajnalban ilyen kérdést
2012. aug. 23. 13:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem értem az ilyen kérdéseket... Sokan kérdezik, hogy mit vegyenek a párjuknak, de miért? Ha 4 éve lesztek együtt akkor csak kéne ismerned, hogy mit szeret. A másik meg, hogy mi honnan tudjuk, ha nincs semmi kiindulópont. Pl. ajánlhatnánk szivecskés plüssmacit, de ha ilyen metál arcról van szó, akkor nem hiszem hogy örülne neki.


Egyébként én meglepném egy finom vacsorával otthon, csak kettesben. Mellé még készítenék meglepetést saját kezűleg. Pl. én plüssfigurákat szeretek készíteni és a kedvenc állatát kaphatná, rá pedig egy nevével hímzett sálat. Persze csak ha van még rá idő... Vacsora után meg egykis romantikázás... ;D

2012. aug. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!