Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Halloween jelmez ötletek? 14L

Halloween jelmez ötletek? 14L

Figyelt kérdés

Eddig annyi ötletem volt, hogy úgyis kéregetni megyünk, és csak kifesteném az arcom olyan koponyára, ami a mexikói stílusú tetoválásokon van.

Valami költségkímélő (max. 3-4000Ft) ötlet?:)

Köszi!

14L



2012. okt. 20. 11:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Halott tündérke. Veszél egy turiban egy olcsó ruhát majd kicsit megszaggatod, be sározod.... Plusz egy jó smink és tökéletes lesz a jelmezed.
2012. okt. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
3%

b+ a halloween nem magyar szokás nem kell az usát majmolni.

Inkább menj ki a hallott szeretteidhez mindszentekkor a temetőbe.

2012. okt. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
látom sok kis tizenéves lepontozott.
2012. okt. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerencsére nincs halott szerettem. November elsején ki is fogok menni a temetőbe, de 31-én hadd bulizzak egyet:) Nem majmolom az USA-t, csak simán átvettünk egy szokást...ennyi erővel karácsonykor ne állítsunk fát, mert az meg német hagyomány.
2012. okt. 20. 21:34
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
nem az már európai az már hagyomány itt is,de a haloween csak pár éve jött divatba itthon. Am meg ha bulizni akarsz arra ott a december 31
2012. okt. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak megsúgom, hogy a halloween kelta hagyományokon alapuló ünnep, tehát igencsak európai:)
2012. okt. 21. 13:02
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
de azért errefelé nincs annyira hagyománya...
2012. okt. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

és ki nem sz*rja le, hogy nincs hagyománya? :D

mi bevezetjük ;)


amúgy ha van fekete ruhád (mondjuk valahova kellett, valaki szalagavatójára, színházba stb.) akkor lehetsz boszi is. :D füstös szemek, piros száj, hófehér arc, szaggatott, fekete harisnya..:)

vaagy vámpír, akkor öltözz egyszerűen piros-feketébe és fest ki az arcodat. a youtube-on találsz rengeteg sminkötletet, pont ma nézegetttem. :D


16L

2012. okt. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Errefelé ünneplik:)

A boszorkány, vámpír stb. kliséket igyekszem elkerülni.

A mostani ötletek mexikói koponya, Salvador Dalí vagy zombi, műsebekkel meg minden.

2012. okt. 23. 21:08
 10/10 anonim válasza:

Én kutyasétáltatónak öltözök XD.Természetesen kutyámat is viszem,ő tündérnek vagy hercegnőnek öltözik.Eszméletlenül cuki lesz a kis fehér szőrgombolyag.+ha hosszú a hajad akkor ezt is megcsinálhatod :P https://www.youtube.com/watch?v=MHlYNHLH8Ik

XD

2016. okt. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!