Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Halloweenra nektek tetszik ez...

Halloweenra nektek tetszik ez a jelmez?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon, kiváncsi vagyok mások véleményére is :) Little Sister a BioShock-ból :) http://www.youtube.com/watch?v=SfFu-hqXEWc&feature=share

2012. okt. 17. 18:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Amerikai vagy??Gondolom nem.Akkor minek hallowenezel??Magyar vagy akkor egyél inkább hurkát, kolbásszal ne vagánykodjál itt a Hallowennel.Pfff.
2012. okt. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én nem ezt kérdeztem :) Amúgy meg azt csinálok amit akarok, ha nem tetszik hagyd ezt a kérdést.
2012. okt. 17. 19:07
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Mi is szoktunk halloweenezni, sőt örülök, hogy egyre inkább divat lesz, mert ez tényleg egy remek kis ünnep főleg a gyerekeknek, és remélem, mire lesznek gyerekeim, már divat lesz a házalás, mint amerikában, mert nagyon jólehet. :) Nem minden újítás hülyeség.
2012. okt. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Nóri.13 válasza:
71%
Szerintem jó, bár ez korosztálytól függ. Hány éves vagy?
2012. okt. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik. :)
2012. okt. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
17 :)
2012. okt. 17. 19:34
 7/12 Nóri.13 válasza:
Ez esetben tényleg jó választás. :)
2012. okt. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szerintem nem igazán hasonlít a bioshockban a kis kölykökre ez a jelmez,ha nem írtad volna le,hogy minek akarsz beöltözni(és persze,ha a vidi címében se lett volna)sose jöttem volna rá,hogy azokat a lányokat akarod utánozni,de amúgy jól néz ki,de nem mondanám bioshockosnak(vagy csak egyszerűen én nem látok igazán hasonlóságot)
2012. okt. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Szerintem se hasonlít a kislányra.

Amúgy csak akkor ajánlanám hogyha tudod hogy ki ez a szereplő, játszottál a játékkal, mert az elég gáz hogyha mondjuk valaki odamegy hozzá hogy te vagy xy a za-ból, és nem tudod hogy miről beszél.

2012. okt. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen tudom melyik játék,nagyon szeretem és szerintem amúgy ha nem is ismernek fel, akkor is jól néz ki, mert végül is ijesztő :) Ha meg felismernek, örülök ^_^
2012. okt. 19. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!