Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok a Halloween-ről?

Ti mit gondoltok a Halloween-ről?

Figyelt kérdés
Én kimondottan utálom... Nem tudom, hogy miért kell ezt a szokást átvenni. Nekünk itt van a mindenszentek amikor megemlékezünk az elhunytakról.Akkor minek a hallowen? Teljesen olyan érzés mintha "kiröhögnénk" a halottakat...

2012. okt. 21. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Amerika majmolása, erőltetett giccsparádé, mint a Valentin nap is
2012. okt. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igazad van. Majmoljuk Amerikát. Nem csak ezzel és a Valentin nappal, hanem az "eljegyzési" gyűrűvel is. Kap a nő egy köves gyűrűt, és elhiszi hogy már menyasszony. Pedig ez még nem eljegyzés, csak egy ékszer.
2012. okt. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi nem vettük át, legalábbis én nem láttam, hogy a környezetemben bárki ünnepelné.
2012. okt. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Várom. :) Faragunk tököt, jó buli.
2012. okt. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Most nem tudom mit rinyálsz?

Ha valakiknek tetszik, h farsangos bulit csinál meg jól érzik magukat, akkor most mi a baj vele?

Vagy így próbálsz meg értelmiséginek látszódni?

2012. okt. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Angolszász. Nem amerikai. Amúgy meg én nem vagyok ilyen szomorú ember,hogy sirdogáljak itt egy napig a halottakon. Ok meghalt,gyászoltuk. Nem egyszer kell megemlékezni a szeretett szüleinkről,testvéreinkről és barátainkról. Mintahogy nem egyszer kell szeretni egymást,lásd karácsony. Szeretem a halloweent, egész ház halloweenes már október közepétől. Ennek ellenére másnap kimegyek a temetőbe...
2012. okt. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tényleg jó muli, tökfaragás, rémisztgetés.


De akkor ennyi erővel mi van a halotti torral, az emberek fele azt se tudja ki miatt van ott csak kajál egy nagyot.

2012. okt. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most faragtunk egy marha jó tököt. :P
2012. okt. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Küldesz képet?

Kiváncsi lettem, milyen?! :)

2012. okt. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!