Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a könyvről...

Mit gondoltok erről a könyvről/blogról?

Figyelt kérdés

Alulról kezdődik ès rá kell kattintani a bejegyzések címére. :-)

[link]



2012. okt. 21. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mondja el a lényegét a blog vagy a blogod.. próbáld meg ugy hogy ami veled történt esteket leirni más szereplő formályában.. legyen egy kicsit meseszerű, hogy élvezze az olvasó.. Olyan témákat kéne kitalálnod amit majdnem mindenki szeret..Nézz utána.:)
2012. okt. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted most nem jó? :-) mert akkor dolgozok még rajta hogy élvezhető legyen bár nem teljesen értem hogy mire gondolsz. XD
2012. okt. 23. 16:41
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy ez még csak az első pár oldal. :-)
2012. okt. 23. 16:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, figyelj... Az előző megpróbálta tapintaosan közölni veled a dolgot, én nem leszek ilyen elnéző.... A blogod, könyved (bár nem csúfolnám könyvnek) SZ AR! unalmas, élvezhetetlen, összevissza, olvashatatlan, amatőr, felvágós.... egy nagy rakás sz ar!! Szóval nem értem, miért vagy olyan nagyra vele, én inkább letagadnám, ha az én "munkám" lenneÍ! -.-""" nőj fel...
2014. aug. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!