Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mit csináljak Halloweenkor?

Mit csináljak Halloweenkor?

Figyelt kérdés
Nagyon imádom de a legjobb barátnőm hanyagol ö is imádta egy másik csajra lecserélt a van egy másik ö elutazik a harmadik pedig máshol lakik beszéltünk hogy megyek mer lesz Halloweeni program de 2 nap múlva Halloween és mindig azt mondja nem tudja sztem nem akarja hogy elmenjek szóval kéne itthon vmi program egyedül leszek :|| lécci mondjatok köszi! :)
2012. okt. 29. 11:20
 1/8 anonim válasza:
60%
Nincsenek szüleid?
2012. okt. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
19%
itt nem ünnep a halloween. az emberek kimennek a temetőbe, visznek virágot, hazamennek zabálnak, beszélgetnek a családdal.
2012. okt. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de valahol amugy igen ahol e barátnöm lakik ott megrendezik meg egy csomo csaj is ünnepli..a temetöbe megyünk de az mindenszentekkor van én meg halloweenkor akarok vmit..:P
2012. okt. 29. 11:39
 4/8 anonim válasza:
0%

menj amcsiba, ott van ilyen ünnep....hálaadáskor mit csinálsz?

csoda hogy ezt még nem utánozzák a magyarok

2012. okt. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ahjj de itthon mitcsináljaK?:|
2012. okt. 29. 15:31
 6/8 anonim válasza:
falcolj be öreg és feküdj a kádba, azzal mindenki jobban jár...
2012. okt. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
csinálj valami jó kis hátborzongató sminket, faragj töklámpást és tedd ki az ablakba, hallgass youtubon halloweenos zenéket vagy nézz meg egy filmet, tudom ajánlani a karácsonyi lidércnyomást, közben nassolj gumicukrot vagy ha egészségesebre vágysz fini sült tököt, tökmagot. happy halloween!
2012. okt. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszikee :) :D am már láttam ! :) :D akk most nézek vmit :):) cukrotmárettem :D vámpir fogasat*-*
2012. okt. 31. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!