Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Miért fáj pár embernek, ha én...

Miért fáj pár embernek, ha én október 31-én Samhaint/Halloweent tartok?

Figyelt kérdés
Nem ma van Halottak napja, hanem november 2-án.
2012. okt. 31. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

A válasz egyszerű, két szó: nem toleránsak.

Nekem is megvan a magam véleménye a legtöbb dologról, de ettől még nem várom el, hogy mások is ugyanúgy gondolkodjanak, és nem szólok meg senkit, mert mást vagy máshogy ünnepel, más sportcsapatnak szurkol, mások a hobbijai, mint nekem.

2012. okt. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Te azt tartasz, amit akarsz, akinek ez fáj vagy ezen idegesíti magát, az az ő baja. Ezért jó szabad országban élni, látod.
2012. okt. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
azért mert jhaj nem magyar ünnep és megint csak egy kereskedelmi fogás amivel a multik korában akarják ránk sozni a farsangi jelmezt brühühühühüüüü... az eszükbe se jutt hogy nem mindenki idevalósi mégis szeretnék megtartani a saját ünneeiket....
2012. okt. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Teljes mértékig azonosulok az előttem szólóhoz.

Idegen ünnep, amit ránk erőszakolt a kereskedelem.

A szüleink nem is tudják mi ez.

Van még az a szívecskés ünnep is tavasszal. Na ott is lehet költekezni.

Majd jönnek a kérdések , mit vegyek a kedvesemnek. Még eszembe sem jut a neve ennek a napnak.

Attól még nem fáj, hogy más megtartja ezeket.

November 1 Mindenszentek, november 2 halottak napja.

Nekem ez marad meg.

2012. okt. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát a Valentinnapot én mondjuk rühellem. Az különben is a galambok párosodásának az ünnepe, de én a galambokat sem kedvelem.

De a Samhain összefügg az életszemléletemmel. (És semmi költekezés nincs benne.)

2012. okt. 31. 22:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha csak egy tököt veszel, akkor már elköltöttél legalább 1000 Forintot. Ja, még gyertya is kell.
2012. nov. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mondjuk én a tököt nem használom dekorációs célra, az én szememben a tök étel, és annak is készítem el.

De maga a Halloween szellemisége bejön.

2012. nov. 2. 12:26
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt se értem, hogy vásárolni miért olyan nagy bűn...
2012. nov. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!