Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mit vegyek egy lánynak mikuláá...

Mit vegyek egy lánynak mikulááásra? Őt húztam! Többi lent!

Figyelt kérdés
11 éves , nem szereti az állatokat , szereti sminkelni magát , szőke haja van , válig érő , csinosabb ruhákba szokott járni , mindene megvan , ő az egész iskolába a leggazdagabb , ezért mindenkit lenéz , nem bírjuk annyira egymást ! Szerintetek mit vegyek neki ? Ja és 500-1000ig engedik , hogy vegyek neki valamit !

2012. dec. 7. 10:11
 1/4 anonim válasza:

Vehetsz valami kevésbé drága édességet, egy szép nyakláncot vagy karkötőt, egy plüsst, képkeretet vagy valami mikulással/karácsonnyal kapcsolatos díszt stb.

Attól, hogy gazdag, még nem várhatja el, hogy nagyon drága, nagyon különleges ajándékot kapjon. Nem kell neki sem jobb ajándékot adni, mint amit bárki másnak adnál.

2012. dec. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én is valami plüsst vennék neki vagy valami kis virágos dolgot nézz az ajándékboltba, vagy valami mikulásos vagy angyalkás kis díszt beleraksz egy tasakba, mellé egy csokit meg egy üdvözlőlapot.

Én igazából vettem neki egy szép kis bögrét, bele egy plüsst és kösd össze egy szallaggal, rá egy masnit.

2012. dec. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem valami finom édesség, csoki a legjobb.
2012. dec. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem ezt is fogom neki venni :))! Köszi a válaszokat !
2012. dec. 7. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!