Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » 13 éves lánynak 3000 ft...

13 éves lánynak 3000 ft értékben mit vehetnénk?

Figyelt kérdés

Nem

a legjobb anyagi körülmények között élnek, karácsonyra egy oldaltáskát

kapott, annak nagyon örült. Igazából az ajándék mellé pénzt is szokott

még kapni.

Most ajándékutalványra gondoltam egy élményfürdőbe (úgy, hogy még 1 fő

el tudjon vele belőle menni). Szerintetek?


2012. jún. 30. 12:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ötlet. esetleg könyvre beváltható ajándékutalvány, vagy valamilyen ruhaboltba. De amit te írtál az teljesen jó szerintem.
2012. jún. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Ez az élményfürdős nekem nagyon tetszik! :) Eszembe nem jutott volna! :)

Esetleg ezüst ékszer... Nagyon szépeket lehet venni ilyen árban. :)

2012. jún. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen, még a ruhautalványra is gondoltam, mondjuk Takko-ba vagy C&A-ba. :)

Vagy esetleg egy szép bőr pénztárcára.

Könyvet már sokszor kapott, így a könyvutalvány kilőve.

A fürdőre igazából azért gondoltam, mert oda amúgy biztos nem jutna el.

2012. jún. 30. 12:38
 4/11 A kérdező kommentje:
Ékszert meg októberben kapott névnapjára. :)
2012. jún. 30. 12:39
 5/11 anonim válasza:
100%

szerintem oylan ajándékot adj neki ami különleges és személyes .. pl : én adtam a hugomnak egy dobozban egy órát ..de beborítottam cukorral ..dupla meglepetés volt ...


mindig próbálok valami extrémet kitalálni és olcsón .. nekem sincs sok pénzem diák vagyok .. az utalvány a pénz az semmi az oylan nesze adok már valamit de nincs ötletem pedig talán többet jelentene neki ha aznap vaami különleges történne vele .. elmenne a család egy biciklitúrára piknikezni ..


az a baj h a mai világban mindenki pénzzel akarja megoldani a dolgokat, azt hiszik az emberek h az okoz a legnagyobb boldogságot , és h ne adjanak haszontalan dolgot pénzt adnak ..


pénzt akkor kell adni ha szükség van rá : pl most egy fürdőruhára vagy novemberben egy csizmára .. vagy iskolai tábor befizetésére ...


nem hiszem h a kislányodat arra kellene nevelned h a pénz ajándék, most kell megtanulni h a legnagyobb ajándék amit kaphat az a szeretet és az öröm ... szerintem a születésnap ne az legyen neki (mint ami számomra) egy nagy költekezés .. az év második olyan alkalma a karácsony után amikor pénzt kap ..


ez a nap szóljon róla ..szóljon a szeretetről..legyen benne valami különleges : pl reggelre legyen teli lufival a szobája ..igazi meglepetés .. vagy a tortáján egy különleges kép legyen ne a saját arcképe .. esetleg karácsonyfa izzóval lehetne díszkivilágítást csinálni este sétálni egyet .. interneten megnézni egy egy vígjátékot és megmutatni neki hogy egy nap boldogságát az aznapi mosolyok száma és nem az elköltött pénz határozza meg ...


17 éves vagyok

2012. jún. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem az anyukája vagyok...

Részbe egyetértek veled, részben nem.

Azért szokott mindig kapni valami ajándékot is a pénz mellé, hogy legyen valami személyes is. Pénzt pedig azért, mert mint írtam, nem élnek jó anyagi körülmények között. Nekik mindig szükségük van a pénzre, nemcsak októberben vagy ilyenkor..és pláne nem bikinire...

Nagyon sok dolog van, amit nem engedhetnek meg sajnos maguknak, így marad az a lehetőség, hogy összegyűjtögeti a pénzét és megveszi magának.


Szerintem az élményfürdő az nem egy ilyen "nesze neked, adok valamit" dolog lenne. Az apukája meghalt 1,5 éve, azért gondoltam erre, hogy így együtt tölthetnének egy napot az anyukájával. Egy élménydús napot...talán az egyetlen közös kikapcsolódási lehetőségük lenne a nyárra.

2012. jún. 30. 13:14
 7/11 anonim válasza:

Ha esetleg utalvanyt is adnal en a H&M uzletet javaslom.

Ott vannak olyan dolgok is, ami 13 evesnek valo.

Egyebkent az elmenyfurdo 2 szemelyre tenyleg nagyon jo otlet igy nyarra! ;)

2012. jún. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Vagy esetleg valami parfümöt is vehetnél. Annak nagyon tudnak örülni az ilyen idős lányok:D

De az élményfürdő is teljesen jó ötlet:)

2012. jún. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ajándékutalványt, majd ő elvásárolja.
2012. jún. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem az élményfürdős ajándékutalvány a legjobb ötlet. Biztosan örülne és az anyukája is. Lenne nyárra egy közös szép élményük. Én is ezt venném meg neki.
2012. jún. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!