Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Miért csak karácsonykor van...

Miért csak karácsonykor van baj az ajándékozással?

Figyelt kérdés
Tisztába vagyok vele,hogy a karácsony nem az ajándékokról szól,de miért baj az,ha ilyenkor meglepjük azokat,akiket szeretünk? És miért csak karácsonykor van baj ezzel? Születésnapkor,névnapkor,ballagáskor soha nem olvasok olyat,hogy minek ajándékozunk,pedig lényegében akkor se kellene. Vagy akkor az is baj,ha csak úgy,minden ok nélkül veszek egy doboz bon-bon az anyukámnak? Egyáltalán: miért lett "mumus" az ajándékozás?
2012. dec. 18. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem az ajándékozással van a baj. Hanem azzal hogy sokan azt hiszik hogy karácsonykor minimum egy Ipodot vagy plazma tévét adhatok, mert ha nem akkor leszólnak hogy egy csóró senki vagyok, inkább ne adtam volna semmit.

Meg az a baj, hogy együtt élnek a szülőkkel, testvérekkel, férjjel feleséggel de fogalmuk sincs kivel élnek együtt mert hisztit csinálnak az ajándékozásból.

Csak olvasd a kérdéseket.

" mit kérjek karácsonyra? Laptopot vagy mobilt??"

" mit vegyek a férjemnek karácsonyra akivel 6 éve együtt élek??"


Na ez a baj! A karácsonynak nem erről kéne szólnia..

2012. dec. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én már rohadtul unom ezt a kinek mit adjak. Párom/szüleim/barátaim/hozzám közel állók kapnak a kedvenc csokijukból szülinapra/névnapra/karácsonyra/bármire, mert alapból mindet megvesznek évközbe amire szükségük van, hülyeségekre meg nem vágyik senki sem. Most a párom anyukájának könnyű ajándékot venni, mert tönkrement a fonott bevásárlókosara, de Ő úgyse venne másikat, nem tudom miért, de pedig szeretne egyet. Mindenkinek a kedvenc italát vagy ételét, sütijét adom, évközbe nem engedhetjük meg magunknak pl a MERCI csokit. Nem kell ebből akkora hűhót csapni. Plazma TV? Ipod? Lehet, h evvel is félretrafálunk, mert Ő nem pont arra a típusra vágyott, lehet, h nagyobbra vagy épphogy kisebbre (nálunk tuti nem férne el a 102-es plazma TV, nem is tudom mit csinálnék vele...

Ajándékozásról ennyit!

24/N

2012. dec. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!