Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti ki szoktátok bírni az...

Ti ki szoktátok bírni az ajándékozással karácsonyig? Én úgy odaadnám már! +1 Mikortól lehet majd fát venni?

Figyelt kérdés

ma beszélgettünk párommal, hogy ő is meg én is mennyire kíváncsiak vagyunk rá, hogy tetszeni fog-e az ajándék, amit a másiknak vettünk, és hogy előkarácsonyozzunk most.. :)


de jó lenne akkor már fát is venni... azt a hétvégén lehet majd már szerintetek?


2012. dec. 14. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne rontsátok el,én tavaly annyit készültem az ajándékára,úgy vártam a fejét hogy kibontsa erre pont ilyen tájban tavaly elszóltam magam,hatalmas csalódás volt hiába örült mint majom a farkának a párom :(

Bírjátok ki,ne rontsátok el a várakozás örömét:)

Fát már lehet venni mindenhol tartanak már a fa vásárok.

2012. dec. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már legalább egy hete árulják a fákat, vehettek bármikor, amikor akartok.
2012. dec. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Milyen fára gondolsz? Mű karácsonyfa vagy rendes? Mekkorát szeretnétek? Vörösmarty téren szerintem van..

Nem tudom hogy ez mennyire segit...:

[link]

2012. dec. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

előző vagyok és szerintem ne rontsátok el.

Minél kiváncsiak vagytok annál nagyobb lesz a meglepi.

2012. dec. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Komlóiak vagyunk (Baranya megye), és rendes, élő fát szeretnénk, de itt még nem láttam, azt hittem, csak később kezdik árulni :(
2012. dec. 14. 12:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is alig birom ki:D De hát muszáj...:) A héten kezdték el árulni, szerintem mindenhol.
2012. dec. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
megvettük már, és oda is adtuk! A szentestét és azt a hetet otthon töltjük a családnál, előrébb hoztuk, hogy legyen kettesben is :)
2012. dec. 14. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!