Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Buék mindenkinek! Ti hol...

Buék mindenkinek! Ti hol buliztatok szilveszterkor?

Figyelt kérdés
2013. jan. 5. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hol van az már! Vagy neked mostanra sikerült csak kijózanodnod? :)

Sehol, én dolgoztam.

2013. jan. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Viszont!

Èn otthon voltam, a tv előtt tespedtem...

2013. jan. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Átaludtam.
2013. jan. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kórházban voltam ahol éppen felszúrták a fülemet..majd otthon lázasan, kínlódva a fájdalommal, teletömve magam fájdalomcsillapítókkal aludni próbáltam..
2013. jan. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőmnél voltam, ahol egy szomszéd tűzijátéka átrepült hozzánk és felgyulladt egy seprű.
2013. jan. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Neked is buék így utólag. Én buliztam volna de sehová nem mentünk el a barátnőmmel mert őt vigasztaltam inkább mert előtte való nap halt meg az apja. Akkor az egész család kiborult idegileg én tartottam bennük a lelket segítettem anyósomnak mindenbe plusz vigasztaltam őket. Meg amúgy is furdalt volna a lelkiismeret hogy én jót bulizok és a barátnőm meg otthon zokog egyedül. Inkább mellette voltam mert együtt vagyunk, és kitartunk egymás mellett. Ez van lehetett volna jobb is az a nap.
2013. jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%

Fú én a barátnöimmel csapattam ! :D kb. hajnali 5ig buliztunk . és ugy élveztem az egész estét jo.. bevoltam eléggé rendesen rúgva hogy nem jöttem össze 1fiúval se . így bemutattam a barátnöimnek hogy pasi nélkül is tudunk bulizni,szórakozni :)) amugy neked is B.U.É.K. utólag is :)


a koromat nem írom le,félek lepontoztok xd

2013. jan. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én dolgoztam. XD Jó buli volt..
2013. jan. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Én a reptoidokkal ittam reptiliánfalván.
2013. jan. 6. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

neked is! Én átmentem a barátnőimhez. Jó buli volt, kb. 1-kor veszett el az eszünk. Amire emlékszem hogy egy tollat hozzávágtam a földhöz és azt kiabáltam hogy csillogj... Utána megtaláltam a barátnőm gitárját és játszani kezdtem rajta úgy hogy életemben nem gitároztam. Aztán meggyújtottunk egy gyertyát és gyufákat gyújtottunk meg és leraktuk még égve az asztalra, és énekeltünk körülötte mintha egy tábortűz lett volna. Aztán persze meggyulladt az asztal és én majd nem lefújtam egy dezodorral... aztán eloltottuk és leforgattuk a pocakos activia reklámot, és a nurofen suspenzió reklámját is.

Másnap reggel piros csillogó hajjal ébredtem. Durva volt.

2013. jan. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!