Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mi miatt van az emberek nagy...

Mi miatt van az emberek nagy részének a fejében az, hogy szilveszterkor KÖTELEZŐ bulizni, muszáj "jól érezni magunkat"?

Figyelt kérdés

Annyi ilyen kérdés van, ami így kezdődik, hogy: "ciki ha..."

-itthon vagyok szilveszterkor

-nem megyek sehová szilveszterkor


stb stb.


Hol van "előírva", mi adja ezt a kényszerérzetet? Miért várják el az emberek, hogy a szilveszter az valami extra legyen?



2012. dec. 31. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
4%
Nem hívtak el sehova igaz?
2012. dec. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jogos kérdés. Én is önszántamból maradtam itthon, nem volt/nincs kedvem sehova menni. Nem vagyok se sértődött, se depressziós:)
2012. dec. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én is úgy vagyok, mint a második válaszoló. Lett volna lehetőségem menni, de nem éreztem késztetést. Amikor akartam, akkor mentem is, volt, hogy én hívtam embereket és rendeztem szilveszteri bulit és jól is sikerült.


A kérdés inkább arra vonatkozott, hogy mitől "default" sokak fejében, tehát afféle alaptétel, hogy a szilveszter éjszaka az hűha...?

2012. dec. 31. 21:55
 4/10 anonim válasza:

szerintem egyszerü , mert ez egy jó alkalom jó beb...ni :)

és mert mivel sok mindenki megy bulizni aki otthon marad arra könnyü mondani hogy ciki, és ha pl. otthonakarnál maradni akkor is az átlag elmegy mert engem a "nép" akaratának .

Igen nézz meg most sajna én is itthon ülök és nézegetem a monitort engem most pl nem hívtak , de ez van el kell fogadni

2012. dec. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
*enged a nép...
2012. dec. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Engem abszolút nem érdekel a szilveszter.

Leszögezem 15 éves vagyok, és a legtöbb korombeli már bulizik, amiben már csak az is vicces, hogy a szüleik megengedik nekik..

Régebben , kis koromban szerettem a szilveszter, mert lementünk tűzijátékozni illetve úgy elvoltunk, de most egyáltalán nem vagyok oda érte.. Jó jó, jön a következő év de mit ezen ünnepelni?? Elmúlt egy év és szevasz, maximum indokot ad a legtöbb embernek egy kiadós ivászatra..

És nem is hajt a vágy, hogy idősebb koromba menjek. A sok ember is kezd kikészíteni, akik kint kiabálnak, meg durrogtatják a tűzijátékot, petárdát..

2012. dec. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én sem értem.
2012. dec. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
mert sok a tömegember, akik szerint ez valami különleges nap és ilyenkor jól be kell ba/szni meg hangoskodni. kitalálták és követik ezt... amúgy miért lenne ciki vagy kötelező? talán fegyvert fognak a fejedhez, mert ha nem, akkor álljál ki magadért, és ne foglalkozzál azzal, hogy mást mit gondol, rólad.
2012. dec. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mi értelme dajdajázni, ha úgyis tudják az emberek, hogy semmi változás nem lesz. Nem lesz több munkahely, még több áremelések/megszorítások lesznek. Amit már 2012-ben régen bejelentettek. És mégtöbb éhező emberek lesznek. Azt gondolják, hogy a következő év jobb lesz, pedig nem, egyre rosszabb.
2013. jan. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én otthon szilvesztereztem. (Bár a tv-ben lévő adások évről évre unalmasabbak). Nem ittam halálra magam, nem feküdtem le 7 nővel, mint a házibulikban. És mégis jó volt.
2013. jan. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!