Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mit gravíroztassak az öngyújtó...

Mit gravíroztassak az öngyújtóba, amit az 1 éves évfordulónkra veszek a szerelmemnek? A kezdet dátumát, vagy az évfordulóét? Esetleg monogram? Van valami ötletetek? (30-asok vagyunk)

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 10:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kérnék, jó? Pontosítva: ő 32, én 36 éves vagyok. Tehát nem valami tinis feliratot szeretnék.
2013. jan. 26. 10:37
 2/6 anonim ***** válasza:

Jó gravíros helyeken akár a közös arcképeteket is rákarcolják, alá a megismerkedés dátuma, vagy a másik oldalára.

Nem olcsó megoldás.


Egyébként jobb a kezdet, mint az évforduló dátuma, az mindig aktuális marad, illetve szerintem (hangsúly azon, hogy szerintem), az "első együtt töltött év emlékére" annyira nem hangzik jól, mint az 5-10 év. Azt már érdemesebb megörökíteni.

2013. jan. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is a kezdeti dátumra voksolok inkább.
2013. jan. 26. 12:50
 4/6 Brigi_830220 válasza:
Ezt "rajtad tartom ám a szemem" :)
2013. jan. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igen, a kezdés dátuma inkább nekem is, de jó lenne szerintem a másik oldalra valami általatok ismert megmosolyotatós pár szó is. :)
2013. febr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én egy üveg bort feliratoztattam az első házassági évfordulónkra. Csak annyi van rajta: "1", jó nagy méretben. (Mármint a szokásos feliratokon kívül, amik rajta vannak egy boroscimkén.)

Aztán kitaláltuk, hogy ez hagyomány lesz, és összegyűjtjük az üvegeket. Nemsokára meglesz a második. :)

2013. febr. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!