Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mit vegyek fel?

Mit vegyek fel?

Figyelt kérdés
Júliusban esküvőre megyünk és nem tudom mit vegyek fel 13 éves vagyok 165cm és nem vagyok annyira vékony szerintetek mit vegyek fel?Lágyszi ha tudtok küldjetek linket is.Köszi.
2013. márc. 18. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem válassz egy csinosabb, nyári ruhát vagy egy szoknyát és mellé egy szép blúzt, inget. Ha templomi rész is lesz, akkor akármit is veszel fel, vegyél fel fölé egy vékonyabb kardigánt vagy bolerót.
2013. márc. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. márc. 22. 19:01
 3/6 Leveltetu ***** válasza:

Ertsem ugy a leirtakbol hogy enyhen molett csaj vagy? A kerdes az hogy mennyire akarsz jol kinezni.


En azt javasolom hogy mindenkepp olyan ruhat vegyel magadra ami valamilyen szinten elonyosit a megjelenesben,


A szineket ugy valaszd ossze hogy azok ne legyenek nagyon feltunoek, illetve elonyositsek az alakod.

2013. márc. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Mindegy.

Csak piros és fehér ruha ne legyen, mert azt nagyon nem illik és nagyon beégsz, ha azt veszed fel. És ne lógjanak ki a csöcseid se, mert az is nagyon gáz. Fekete térdig érő mindig nyerő vagy valamilyen csinosabb nyári ruha. De sok függ attól is, hogy milyen kapcsolatban vagy a meghívóval.

2013. márc. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ja, még annyi, hogy kényelmes legyen. Gondolom kell majd vonulgatni meg gyalogolgatni, de ha ezek nem is, hát ülni aztán biztos sokat kell. Érezd jól magad, ne parázz. :)
2013. márc. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2013. márc. 27. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!