Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mennyi ital szükséges egy...

Mennyi ital szükséges egy keresztelő után tartott kerti bulihoz? És mennyi sütemény?

Figyelt kérdés

Elvileg 46 fő, ebből 3 fő 6 év alatti, 6-16 év: 7 fő, 17-24 éves 10 fő, 30-80 éves: 26 fő

Kb. de. 11-től estig (de nem éjszakába nyúlóan) tart.

Üdítőre, sörre, borra és persze töményre gondolunk.

Birkapörkölt lesz az ebéd, krumplival, gyerekeknek tésztával.



2013. máj. 3. 17:33
 1/3 anonim válasza:
51%
Te ismered jobban az alkoholfogyasztási szokásaikat, ha biztosra akarsz menni, minden 18 (17) év felettire 2 sört számolsz, borból 5-6 üveg, töményből elég 2-3 is.
2013. máj. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
236L pálinka és 55kg süti xd
2013. máj. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia Emberenként 10 dkg édes, és 10 dkg sós süteményt kell számolni! A gyerkőcöket is így kell számolni, mert valamelyik jobban, valamelyik kevésbé sütis. ( a felnőtt úgy is megeszi majd:) )

Üdítő a gyerekek miatt több kell, főleg a rostosból, és persze aki autóval érkezik, és vezet az is azt fog majd inni. A ételtől is számít, hogy milyen sós, mert ugye arra jobban isznak majd.

Mi 100 főre az esküvőnkre (sátras volt) vettünk 150 l sört, 20 l pálinkát, és 20-20l vörös, és fehér bort, üdítőre már nem nagyon emlékszem, de volt abból is 100l biztos. De az idő is meghatározó, mert ha meleg van, akkor is jobban fogy. Ja és a kávé 1 kg kávé azért kell.

Süteményből is volt nagyon sok, torta, mignon, édes, és sós aprósütik, zserbók stb... Én többet sütöttem mindenből,(cukrász vagyok) hogy tudjak csomagolni, de keresztelőn sztem ez elhagyható!

Remélem, hogy tudtam segíteni! :D

2013. máj. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!