Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mivel ajándékozhatnám meg?

Mivel ajándékozhatnám meg?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire ünnep kategória, nekem nem az, de talán itt kaphatok jó ötleteket. Szóval van egy lány barátom (én fiú vagyok) és nagyon szeretem őt. Sajnos az egyetem miatt elválnak útjaink. Mindketten lediplomázunk és visszamegyünk oda, ahonnan indultunk. Szeretném ezt a pár évet valamivel emlékezetessé tenni neki, valami ajándékkal, amivel sosem felejt el és tudhatja, hogy mindig számíthat rám. Van valakinek valami jó ötlete, vagy irányvonala?

2013. máj. 10. 23:04
 1/3 anonim válasza:
valamilyen tárgyra tetess rá egy közös képeteket(pl. dobozra, pólóra vagy csak egy sima albumot csinálj) manapság nagyon sok ilyen hely létezik ahol ilyeneket csinálnak
2013. máj. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen erre gondoltam én is :) Csak még próbálom törni az agyamat, hátha eszembe jut valami kreatív, igazán egyedi dolog. Pl. egy nyaklánc, vagy egy gyűrű, amit hordhat is és mindig gondol majd rám. Belevésve egy névvel, vagy egy szóval...
2013. máj. 11. 23:50
 3/3 Irving válasza:
Valami olyanra gondoltam, hogy az egyik fele Nálad van a másik fele Nála. (kiegészítik egymást) De nem túl szerelmes, szóval ne legyen szívecske, még a végén félre érti! Valami olyat amit csak Ti tudtok mit jelent. Amit mindketten szerettek. (Kulcstartóba pl nagyon édi ha szeretitek az állatokat, láttam különleges kis nyuszi kulcstartót. A fiú nyuszi a lánynál volt a lány nyuszi a fiúnál és ebbe még gravírozni is lehet!) Vagy mihez értesz? Mit tanulsz? Kösd össze a kettőt, fúrj, faragj, írj verset, kereteztesd be, készíts egy dobozt a kettőtök emlékeiről!
2013. máj. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!