Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Augusztus 19. munkaszüneti...

Augusztus 19. munkaszüneti nap lesz?

Figyelt kérdés
Most augusztus 20 keddre esik, ezert 4 napos hetvege lesz. Milyen uzletek lesznek nyitva? A plazak nyitva vannak? Akkor kiknek nem kell dolgozni? Vagy ez hogy van?
2013. aug. 13. 19:17
 1/5 anonim válasza:
19-ke munkaszüneti nap.Sztem a plázák nem lesznek nyitva,hipermarketek se áruházak se.éjjel nappalik és a kis maszek boltok lesznek nyitva.
2013. aug. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A plázák biztos hogy nem de az áruházak nyitva lesznek azoknál nincs olyan hogy hosszú hétvége munkaszüneti nap. Ott egyedül piros betűs ünnepkor van zárás. Plázába is maximum 1-2 olyan üzlet ami a tulajé meg esetleg a gyors éttermek, mozik ha van bent de üzletek nem biztos hogy nyitva lesznek.
2013. aug. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Munkaszüneti nap lesz, tehát mintha vasárnap lenne. Amelyik pláza nyitva van vasárnap, az 19-én is nyitva lesz. A hivatalokban, bankokban és egyéb adminisztrációs munkát végző helyeken nem fognak dolgozni 19-én.
2013. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
48%
Igen, az üzleteknek vasárnapi nyitvatartás, a proli gyárosoknak és az irodásoknak munkaszüneti nap. Hát ezért cink eladónak lenni :D
2013. aug. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Munkaszüneti nap, 24-én kell ledolgozni.De sajnos minden nyitva lesz, a plázák, az áruházak, boltok, mozik stb. Csak aug 20-án lesz zárva.
2013. aug. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!