Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Hova forduljak segitségért?...

Hova forduljak segitségért? Szállodakupon oldolon lefoglaltam egy szállast, pénzt átutaltam bankszámlára,21 ezer Ft, kiderült, hogy nem is létezik ilyen hotel, mert elmentünk megadott címre megnézni

Figyelt kérdés
2013. aug. 15. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Melyik szállodakupon oldalon?

Mi a szállás neve?

Így egy kicsit zavaros a történet...

2013. aug. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
a kuponos oldallal felvetted már a kapcsolatot? Ha nem reagálnak, akkor fogyasztóvédelem.
2013. aug. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kitől kaptál visszaigazolást a szállásfoglalásról,annál kellene reklamálni?!
2013. aug. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rendőrség? Fogyasztóvédelem? Aztán írd meg ide is: [link]
2013. aug. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És ha rossz címre mentek?
2013. aug. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nemtán Siófokon lenne az a Hotel?
2013. aug. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szállodakuponok.com,ezen az oldalon volt,ibiza hotel siofok,elmentünk a cimre ami megvolt adva és ott mondták,hogy csalás áldozatai lettünk,mert már mások is mentek erre a címre.a rendőrség is tud róla,mert ott is voltunk.felvettem utána a kapcsolatot ezzel a szállodakupon oldallal,és azt mondták,hogy önhibáján kivűl nem tudott megnyitni a hotel.állitőlag visszautalják a pénzünket,
2013. aug. 17. 20:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi is vettünk kupont tőlük. Minket a nyaralás előtt 4 nappal tájékoztattak, hogy nem készült el a hotel felújítása, de adtak helyet más szálláson. Ráadásként nem kérték el az idegenforgalmi adót, végül is nem jártunk rosszul.
2013. aug. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!