Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriai hotel munka? olyan...

Ausztriai hotel munka? olyan közvetítőt keresek aki csak azután kér pénzt miután alá irtam a munkaszerződést. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Eddig amit találtam mind olyan h fizetnem kéne.. Pl eujob: rendeljek meg 15 ezer ft-ért egy ujságot ami címeket tartalmaz ahol van munka,de közbe ők is pályáztatnak engem,és az ujság alapján én is tudok magamnak keresni.

nekem olyan kellene ahol azután kell fizetnem miután találtak nekem fixre munkát


2011. szept. 1. 11:51
 1/2 anonim válasza:

Az ilyen szerintem ritka mint a fehér holló!

Elég rég keresek én is ilyent. de még nem sikerült sajna :(

2013. márc. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 mumin001 válasza:
Ha még érdekel,találtam ilyet a neujob kft személyében,elég szép összeg a munkadíja,továbbá a Bingojobnál van egy olyan lehetőség,hogy az első fizetésből törlesztesz.
2013. okt. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!