Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Táncolhatok a szalagavatómon...

Táncolhatok a szalagavatómon egy tanárral?

Figyelt kérdés

Nem a fellépő táncra gondolok, hanem esetleg utána... Az a helyzet, hogy van egy srác (27/F) akivel nagyon jóba vagyunk DE abban a suliba tanít ahova én is járok. (engem nem tanít). Most leszek végzős és úgy szeretném ha lenne egy közös táncom vele is. Amúgy sulin kívül tegezem, már nagyon rég óta ismerjük egymást. Ezt tiltja valamilyen szabály, hogy nem lehet tanárral táncolni, még a fellépés után se? Vagy minden szívbaj nélkül nyugodtan?

18/L


2013. aug. 17. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvben szabály nem tiltja, de számíts arra, hogy ha táncoltok, akkor elindulhat majd rólatok egy jó kis pletyka, ami lehet, a tanárnak is kellemetlen lehet. :D De ha mindketten benne vagytok, akkor miért ne? Ha nem sikerül erotikusra, nem gáz. :D
2013. aug. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az erotikus az ki van zárva. :D

Csak egy sima táncra gondoltam, de akkor nagyon úgy néz ki, szinte lehetetlen, mert nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni.. :/

köszi a választ!

2013. aug. 17. 22:26
 3/3 anonim válasza:
nyugodtan táncoljatok! nálunk minden tanárt megtáncoltattunk! persze ne erotikus tánc legyen, hanem mondjuk maradjatok a keringőnél... 18/L
2013. aug. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!