Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » A szalagavatómon bárkivel...

A szalagavatómon bárkivel táncolhatok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy pl egy másik suliba járó sráccal, vagy egy 9.-essel? Vsgy mindenképpen osztálytársat/évfolyamtársat kell választani? Mert az nehézkes lesz, mivel az osztályunkban csak 9 fiú van és 23 lány :$ Én mindenképpen szeretnék táncolni, de mi van ha nem lesz párom?
2013. aug. 17. 22:21
 1/5 anonim válasza:
Én úgy tudom csak olyannal táncolhatsz akivel egy suliba jársz, de az mindegy, hogy hanyadikos
2013. aug. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ezért lett elszúrva, és nem is táncoltam a végén, mert először azt mondták táncolhatok a vőlegényemmel, aki akkor már dolgozott, és nem is járt soha az iskolámba, aztán meggondolták magukat de én akkor beteg voltam és mire visszamentem 1 normális ember maradt ( aki nem volt büdös, pattanásos, korpás...) ő meg lemondta a szalagavató előtt 1 nappal, úgyhogy kérdezz rá jobban jársz, de igen amúgy azt még szokták engedni hogy aki a suliba jár ( mindegy hányadikos) táncolhatsz vele, sőt nálunk utólag azt is mondták hogy aki már elballagott abból a suliból olyat is lehet választani..
2013. aug. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. aug. 20. 00:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Vannak olyan sulik ahol engedik, hogy külsőssel táncolj /ilyen helyeken az is mindegy, hogy hanyadikos/. Vannak olyan sulik ahol nem engedik a külsőst de alsóbb éveseket engednek.

De pl:. a mi sulinkba csak a 12.-esek közül lehetett választani. Úgy voltak vele a tanárok, hogy ez a 12.-esek 'bálja' szóval ők csak.

És lesz párod. Egyik ismerősömék évfolyamán volt olyan, hogy akivel táncolt volna a bál előttt pár héttel meghalt. Oda pl:. a tánctanár állt be.


És az évfolyamon biztos van több fiú.

2013. aug. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát remélem is hogy lesz párom, mert nagyon szeretnék táncolni... Már szinte mindegy is, hogy kivel, csak legyen.. én sem vagyok az a lány, akiért kapkodnának a férfiak.. :D
2013. aug. 22. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!