Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Az mennyire gáz, ha egy lány...

Az mennyire gáz, ha egy lány kéri fel az egyik fiú osztálytársát?

Figyelt kérdés

Igazából nem azért kérném fel, mert bejön vagy összejönnék vele, hanem mert szeretnék táncolni (nálunk nem kötelező). Olyan közepesen vagyunk jóban.

(Eddig felkért egy srác, de vele annyira nem szeretnék táncolni).

Vagy teljesen úgy tűnik ilyenkor mintha ráhajtanék?



2013. szept. 16. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Tűnhet annak si, de ha jó barátok vagytok és tudja hogy ez csak egy szívesség neki és nem félreérthető akkor nyugodtan.

Nálunk nem volt tánc a szalagavatón mivel nálunk több lány volt mint fiú így mi műsort adtunk le. Páran táncoltak, a többiek pedig más-más műsort adtak le, 3 részre voltunk osztva ilyen téren hogy a 20 perces időt is kitudjuk tölteni és mégis mindenki csináljon valamit.

Engem is felkért egy osztálytársnőm hogy táncoljak vele, mert én voltam neki szimpatikus és bennem megbízott mert tudja jól hogy én nem hülyéskedem el a dolgokat, csak én nem vállaltam mert akkor nekem hatalmas gondok voltak a bokámmal, izom szalag szakadástól kezdve minden, és utú műtétre is várnom kellett ami a szalagavató előtti hónapban volt és ugye 2 hónapig mankóval kellett közlekednem, még így is necces volt összeállítani jól a műsorunkat mert egy osztályparódiát terveztünk és ugye én jól tudtam utánozni a történelem tanárunkat aki órán szinte csak mászkált, de sikerült úgy csinálni a dolgokat hogy minden frankó legyen.

2013. szept. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz.. a mi sulinkban is sokszor a lányok kérik fel a fiúkat :P De téll kicsit úgy tűnhet hogy ráhajtasz, de ha hagyja magát, akkor meg csak jó lesz, szóval szerintem próbáld meg! :D
2013. szept. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyíltan mondd meg neki, hogy szeretnél táncolni, nincs-e kedve, persze szigorúan, mint barátok.
2013. szept. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia. :-) Nalunk en kertem fel ot (lany vagyok) es fel sem merult bennem hogy az gaz :-) Teny hogy nekem tetszik az a fiu de az most nem lenyeges ;-) Szerintem siman felkerheted :-D
2013. szept. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!