Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Halloween Magyarországon?

Halloween Magyarországon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy Magyarországon van valahol város/település, ahol rendesen megtartják a "Halloween"-t? Tudom hogy itt Halottak napja van, de valahol van ez a cukorosztogatósdi? Előre is köszönöm.
2013. szept. 30. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyre több helyen divat. Nálunk már évek óta járnak csoportokban az iskolások mindenféle szellemnek öltözve ismerős házakhoz, ahol aztán cukrot vagy valami édességet kapnak. Igazából azon múlik, hogy a gimisek megszervezik-e maguk között. Ha csak mindegyiknek néhány ismerősét végigjárják, már megvan a kellő hangulat egész napra.
2013. szept. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Ez nem Amerika, itt ilyet nem tudsz nagy mértetekben megcsinálni. Gondolj bele ha elindulsz beöltözve a házak/lakások felébe idős nénik és bácsik laknak akiknek megvan a maguk baja, betegek, nincs pénzük, küzdenek. És odamegy egy csapat suhanc idióta jelmezbe cukorkáért ?? WTF ?? Be kell menni a Tescoba venni 300 forintért 1 kiló színezett sz@rt aztán egyék meg. Majd pont mások fognak nektek venni, nem ! Ez (sajnos) nem az a mentalitású ország, ahol emberek ilyeneket jó szemmel néznek. Vannak külföldi ismerőseim, hát mindig is irigykedem amikor mennek ilyesmit csinálni. Én olyankor általában itthon rohadok és csinálom a sok feladatot a suliba, mivel nálunk nyári szünet kivételével nincs pihenés. Szóval én is úgy állok hozzá hogy ha nekem 0, akkor másnak is, ide ne merjen jönni senki cukorkáért, mert megettem mindet. Itt kemény gyászolás van, temetőbe járkálás nem huhogunk meg tök gyertyával, hanem megtiszteljük a halottakat, csak hát ugye az USA ban nem ismerik ezt a szót 100 ból 99 Amerikában készült tinifilmen a buli van meg tegyünk magasról a felnőttekre, stb... stb... stb...
2013. szept. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem már sok helyen van. Jó buli lehet, bár gyerek lennék... :) Tököt persze mi is faragunk! :D
2013. szept. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerencsére van Magyarországon is sőt az egész világon is változik a világ hála istennek amúgy miért ilyen bunkók a magyar emberek tisztelet a kivételnek.
2017. dec. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"változik a világ hála istennek" :DDDD ...


Hát a Halloween az pont nem Bibliai nézeteket követ, szóval ezért ne hálálkodj Istennek.

2017. dec. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!